Přejít na obsah

Vlasta79

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    538
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Vlasta79

  1. Vlasta79

    Moje Agáta

    rozdelej plasty a melo by to byt viditelne to zateceni. nekde jsem prave cetl, ze to umi delat a podle toho rozstriku to kape z vrchu. kdyby to teklo po kabelu anteny, tak bys mel mokrou stropnici. ja jsem to taky kontroloval, jak jsem delal ty hacky kufru
  2. Vlasta79

    Moje Agáta

    teče ti tam zadním bočním oknem .. někde to bylo popsané .. sundat boční plasty a zjistit stav plechu pod sklem .. nemilé zjištění
  3. origo Cupra .. jediný uni díl z koncernu pasující na všechny auta :D
  4. já už sem si to doladil podle představ :D
  5. Vlasta79

    Moje Agáta

    no vidiiiis ;) ani to nebylo tezke
  6. Vlasta79

    Přední lip

    šrouby a vepředu ty packy na lepidle .. na ten sériový nárazník to ani jinak nejde. ale práce pohodička, hodinka a je to hotové
  7. Vlasta79

    Přední lip

    to je jedinečný univerzální díl :D 1ML805903
  8. mě dal papír, kde bylo označené vše .. karoserie poškození, baterie na výměnu atd. určitě máš nárok na vratku ... já měl i smlouvu na to, že při vzniku skryté vady (převodovka, klouby) půjde oprava na půl. ale to vše záleží na prodejci. ať ti ten boj dobře dopadne, ale asi se borec bude pěkně cukat
  9. ono by chtělo vidět co je v té smlouvě atd .. já tam měl přímo vypsané, co se musí vyměnit atd .. a to, že si tě zablokoval na možnost komenáře něco značí ... asi "dobrý" týpek
  10. obeznámen .. on ti řekl, že to žere olej? nebo že to má vymlácený podvozek?
  11. tak při takových problémech po pár kilometrech bych mu to jel taky omlátit o hlavu
  12. to člověk asi neovlivní ... mě to naštěstí vyšlo na první pokus .. první auto co jsem se šel podívat a mám ji doma a bez problémů
  13. takže jsi vybíral tak dlouho, až jsi přebral ...
  14. pro mě naprd, když mám rok gumy a kola :D musím počkat, až moje zničím .. manželka by mě asi zabila :D
  15. Vlasta79

    Moje Agáta

    tak to tam nanýtuj :D :D :D
  16. Vlasta79

    Moje Agáta

    vsak u me v tematu jsem ti to nafotil,,tak neni problem
  17. Vlasta79

    Moje Agáta

    už svítíš dvojitě? :D
×
×
  • Vytvořit...