mě dal papír, kde bylo označené vše .. karoserie poškození, baterie na výměnu atd. určitě máš nárok na vratku ... já měl i smlouvu na to, že při vzniku skryté vady (převodovka, klouby) půjde oprava na půl. ale to vše záleží na prodejci. ať ti ten boj dobře dopadne, ale asi se borec bude pěkně cukat