ona je ta garáž netěsností do průvanu, tak to asi něco udělá :) on se ten motor neudusil, prostě to hned chcíplo, tak jsem to neřešil. kdyby to nějak ztrácelo otáčky a začlo to koktat, tak by byl asi problém. napodruhé hned chytla a držela otáčky v pohodě :)