Přejít na obsah

Vlasta79

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    538
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Vlasta79

  1. zkus to opakovaně :) já takhle zahamoval, když mi vjel dědek na fechtlu pod auto .. ale zapomněl jsem nějak na spojku :D, takže to automaticky zdechlo .. pokud by se ti to stalo stejně 2x / 3x .. tak bych to řešil nějak :D ale takhle .. pokud auto jede, tak prostě no stres
  2. blby dotaz, ale seslapl jsi s brzdou i spojku pokud jsi mel kvalt?? nikde to nepises :D
  3. uvidíš co napíšou kluci .. s tou 1.6 nemám zkušenosti .. musím zaklepat, moje no problem možná mechanik nějaký by věděl, může to být jenom prkotina
  4. to bych radši vymazal motor z papírů a dal tam nový ... pokud je celé auto v cajku
  5. jak jsou šipky, tak jsou dva normální samořezky a jeden plechový .. je dobře odšroubovat i plast za sedačkama a vzadu ... a potom už je to jenom o vycvaknutí
  6. taky jsem si koupil :) je pravda, že ta kapota potom vypadá líp :D
  7. máš odkaz? :D:D 2005 a švihadla vepředu :D edit .. už jsem našel :D a píše že hagusy a vyhřívané čelní sklo :D hehe ... ruce pryč
  8. Vlasta79

    .

    ona je ta garáž netěsností do průvanu, tak to asi něco udělá :) on se ten motor neudusil, prostě to hned chcíplo, tak jsem to neřešil. kdyby to nějak ztrácelo otáčky a začlo to koktat, tak by byl asi problém. napodruhé hned chytla a držela otáčky v pohodě :)
  9. mě sice brnkla napoprvé, ale za chvíli zdechla :D potom už pohoda .. holt i v garáži je to zmrzlé a je tam místo paliva voda ... trpí autíčka brutálně :(
  10. mam origo skoda sadu a pianko :D
×
×
  • Vytvořit...