Přejít na obsah

Vlasta79

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    538
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Vlasta79

  1. sem ti říkal, že ti děkujeme za ten prochcaný víkend ...
  2. podle vinka je to classic, 4 bagy, modelový roky 2004
  3. podle toho clas na štítku to bude Classic :) aspoň tipuju .. protože já tam mám Ambi a mám výbavu Ambiente :)
  4. tour má na zadku plaketku s nápisem Tour :D
  5. akryl ma oproti vodaku lepsi vlastnosti ;)
  6. mě se líbí celé auto :D i když je tam pár věcí pro mě nepoužitelných :D já třeba potřebuju kufr na bordel a normální výšku auta :D ty kola jsou mňamozní
  7. uložím si kontaktní údaje a beztak se v průběhu roku ozvu :)
  8. až včil vidím, že jsem ti nechtě obšvihl ty zadní světla .. sorry kámo :(
  9. na značce máš duben .. v TP taky duben .. pomahači kouknou na značku .. vidí duben ... někdo to asi zdrbal, ale ty to neukecáš
  10. přesně, nekupuju už nic jiného :)
×
×
  • Vytvořit...