Přejít na obsah

Vlasta79

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    538
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Vlasta79

  1. když otevřu nalévací hrdlo, tak tama fouká taky, ale to mi dělalo i u feliny... spotřebu mám dlouhodobý průměr 7.5 a auto mi tahá normálně. takže pokud máš takovou spotřebu co píšeš, tak je tam něco evidentně hodně špatně. na to mě mechanik upozorňoval, že pokud vyleze spotřeba při mé obvyklé jízdě, tak se jde do výměny
  2. u nás mechanik říkal do 10k
  3. mám najeto 174k ... v mé režii 1800km .. a taky papušká cca 0.5 na 1000 ... ale já jezdím cukaturu, takže jsem si koupil od mechoša olej a sem tam tam crknu. s mým nájezdem 4000 za rok do kompletky prostě nejdu :D olej tam mám 5W40, takže řidinu
  4. potom uz je to jenom dratkovani, znam z feldy
  5. ty zadky jsou supr .. taky jsem dumal, ale čuměl jsem že tam napravo není díra na žárovku :D
  6. já mám ty přesné Pilot ... z OB autodíly ... http://www.obautodily.cz/skoda-octavia-iii-sedan-presne-protislunecni-clony-do-auta-3-kusy-5963cz2366/ http://www.obautodily.cz/skoda-octavia-iii-combi-presne-protislunecni-clony-do-auta-5-kusu-5879cz2366/
  7. mám síťovinu na všech zadních oknech a vidět je v pohodě .. lepší jak celé folie .. fotky mám v tématu
  8. hele jestli máš víc těch samolepek, tak bych taky poprosil :) jihomoravák jsem :)
  9. mě jenom upozornil, že mi zapsali origo 17tky, které měla laurina .. pokud bych chtěl něco jiného, tak pouze s TL
  10. naštěstí jsem to vychytal už při koupi, kde mi to tam zapsali rovnou ty 17tky :D a to jsem chtěl jenom 16 , protože kvůli zdejším silnicím bych dělal silenty každý rok. A taky tam mám zapsaný jenom rozměr 7x17 et38 pneu 205/55 R17 :)
  11. Vlasta79

    Zlínský kraj

    brzdu meli na COP Kyjov. byl jsem tam kdysi s felinou, ale nevim zda to tam jeste funguje
×
×
  • Vytvořit...