ono je to tam uzavřené od křižovatky po mlýn .. z těch Račic by se na mlýn mělo dostat .. píšou to i na stránkách .. V období od 17. října do 23. října se k nám dostanete, z důvodu opravy krajských komunikací, přes objížďku směr na Pístovice. takže já to povalím Luleč - Drnovice - a zpátky na Pístovice/Račice a dolů k mlýnu