Přejít na obsah

Vlasta79

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    538
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Vlasta79

  1. este, ze v garazi takovou potiz nemam :D , ale z prace kolega pouziva lih
  2. pokud nemas typovy list, tak je ani nekupuj :D dneska uz to neni, jak pred deseti lety, kdy se jezdilo na vsem. jina doba. prvni sehnat typak pro kola na dane vozidlo a pak kupovat
  3. olej mi mizi taky :D ale s mym najezdem 4tis rocne tam ten litr a pul klidne doleju ;)
  4. já když si vzpomenu na patálie se zápisama kol na felinu .. humus .. teď při koupi jsem se sichroval a mám zapsané 6.5/16 a 7/17 :D a na autě mám 7/16 :D je to boj, kor se škodovkou .. ta se nemá vůbec k ničemu
  5. právě.. věřím, že o homologovaných se tady nemluví :D :D
  6. potom ještě jak budou řešit podložky soudruzi pomahači :) já to měl většinou za 500 :D
  7. Vlasta79

    Scout

    jo tak to je ten potkan :D ale podle velikosti ho musel určitě chodit krmit :D :D
  8. návrat ze srazu :D dobře bylo :) Kokina ostudu neudělala .. dík všem za účast :)
  9. ono je to tam uzavřené od křižovatky po mlýn .. z těch Račic by se na mlýn mělo dostat .. píšou to i na stránkách .. V období od 17. října do 23. října se k nám dostanete, z důvodu opravy krajských komunikací, přes objížďku směr na Pístovice. takže já to povalím Luleč - Drnovice - a zpátky na Pístovice/Račice a dolů k mlýnu
  10. sakra v těch Nemojanech je uzavírka silnice ...
  11. počasí se ukazuje slušně .. polojasno bez deště
  12. Vlasta79

    STK a EMISE 2016

    tak pokud mám origo jednotku, tak snad nemůže být problém ne?
×
×
  • Vytvořit...