já na třmeny dycky dával syntetiku :) pořádně obrousit a odmastit, dvě tři vrstvy, nechat zavadnout a jet to projet :) krásně se to na tom vypeklo a dolů to šlo jenom kladivem obouchat nebo flexou s kartáčem :)
já mám výhodu, že třeba 14 dní auto nevytáhne gumy z garáže :D , takže si můžu v klidu hrát s čím potřebuju :) už aby bylo teplo, mám pár plánů v hlavě a čeká to v garáži na montáž
naštěstí mě to tam napsali při dovozu auta z DE :) takže mám v papírech kola 14-17 palců :) ale šáde se brání sama o sobě jakékoliv změně .. vím, jaké byly patálie třeba s 15tkama na felinu
a ty myslíš, že na lakovaném díle není vyražený atest? ? :D já měl takových problémů s origo spojlerem na felině, až to pěkné nebylo :) pokud je tohle křídlo origo, tak bych se vůbec nevzrušoval :)
jako nezaujatý bych řekl, že tenhle motor mělo smysl tunit ve felině .. protože ta má o půltuny míň ... u těžké krávy jako je octavia je to totální zbytečnost :)