Přejít na obsah

Bazyho eRSko


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mě se to nelíbí ani za mák. Jestli jde o 19" nebo 20" je už tak nějak jedno. Jak to auto leží skoro na zemi a má kola západlý pod lemy je prostě esteticky naprosto nepřirozený a nehezký. To je úprava pouze pro účely focení, anebo to i jezdí a normálně zatáčí?

Odkaz ke komentáři

konečně nějaký negativní nazor pivo.gif

 

každemu se to libit nemusi, ale za mně a pro mě LOW and SLOW cool.gifwub.gif

 

jinak možna do budoucna testnu 20" ale tak jak píše Martin 19" ideal... a co jsem poschytil ohledně tvrdosti a komfortu je jedno jestli má člověk 18" 19" nebo 20" s nizko profilovou gumou

Odkaz ke komentáři

Si to takhle valim po Praze a najednou LESK JAK BLESK, Bazy mi hazel prasatka z nalesteneho auto do meho zpetneho zrcatka... Tu se vzal nikym nepozvan se Ostravak a Chomutovak potka v Praze na hlavni tride. ;)

 

Toz jsem te rad videl, Vitto mi prispel na naftu, tak jsem jezdil po Praze a delal velkou lepkou na zadnim skle reklamu na 5. OctaviaClub sraz. :D Ne, vezl jsem rodice na Florenc a clovece rikali, ze za tym volantem nejsi ani videt. Si zvedni packou sedacku smerem nahoru... :lol:

 

Jinak pekne se kouka na silnici na Tve auto, opravdu pekny kousek. :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, dokázal by mi prosím někdo poradit v čem může být problém? Dodělával jsem multifunkční volant s tlačítky 3T0 959 537B a 3T0 959 538E do Octavie 2 facelift rok 2010. Provedl jsem výměnu podvolantové jednotky za 5K0 953 569AL + kablík 3T0 971 584A. Podsvícení je v pořádku, klakson taky, na stlačení tlačítek vše reaguje jak má, ale nic neraguje na otáčení scrollovacími kolečky, jak hlasitost tak pohyb v menu palubního PC. Přitom stisknutí těchto koleček funkční je (vlevo mute a vpravo přepínání dlouhodobých/krátkodobých údajů). Děkuji moc předem pokud někdo víte.
    • Bohužel v dnešní době je jen poptávka po SUV a CrossOverech, takže praktické MPV jde stranou a zůstanou defakto "nepraktická" auta 😩. Jsem rád, že jsem ještě vychytal, kdy auta typu Touran byly dostupný 😉 
    • Touran je parádní. Mít rodinu, tak je to moje jasná volba. 👍 O to víc mrzí, že ho VW zařízl.😕
×
×
  • Vytvořit...