Přejít na obsah

Mdf Podložky


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
A jak a kde můžu kontaktovat toho Milana II ??

Ty MDF Octavia I s logem fancartuning vyrábím já. Fancarhifi je jedinný oprávněný distributor MDF.

Cena za pár je 600,- + 110,- poštovné. Více info a celý sortinemt je na mém webu: http://www.skywolker.wz.cz/mdf_podlozky.htm Samozřejmě tam máte vypsaný kompletní kontakty. Další dotazy ohledně MDF adresujte prosím přímo mě a nepište je sem. Omlouvám se, ale nemám čas sem pořád nakukovat, co se tady kdy šustne.

MDF mám VŽDY skladem, tak že po potvrzení objednávky jsem schopen okamžitě expedovat balík na poštu.

Upraveno uživatelem milan II
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

zdravim vas hosi chtel bych se zeptat mam doma tyto repraky http://www.autoelektronika-drmota.cz/eshop...products_id=129 a chtel bych se zeptat jak mam udelat aby jse me tam vesly ?kvuli hloubce kterou ma 78 mm. jestli staci jen koupit MDf podlozky a nebo zvolit lepe jiny repro. diky za odpoved

 

 

zdravim vas hosi chtel bych se zeptat mam doma tyto repraky http://www.autoelektronika-drmota.cz/eshop...products_id=129 a chtel bych se zeptat jak mam udelat aby jse me tam vesly ?kvuli hloubce kterou ma 78 mm. jestli staci jen koupit MDf podlozky a nebo zvolit lepe jiny repro. diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Po delší odmlce zdravím všechny příznivce jedničkových Octavií.

Po nátlaku několika lidiček jsem opět vyrobil několk sad MDF redukcí pod přední 165 mm reproduktory. V případě, že vylepšujete audio svého miláčka, bez výmněny drnčícího plastového rámečku se neobejdete.

 

Varování před podložkami viz pravé foto v prvním přízpěvku:

Tenšunt nejde ani namontovat (viděl jsem to v praxi), tak si prosím objednejte ověřenou profesionální kvalitu.

Info o ceně a podmínkách dodání mi pište přímo na e-mail: Poslat mi e-mail MDF podložky Octavia I

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím všechny,

má nabídka MDF podložek zaručené kvality je stále aktuální. Neváhejte a kontaktujte mě na skywolker2005@volny.cz Přední MDF mám skladem, expedice většinou max do 2 dnů. Bohužel zadní 130 mm distanční kroužky pro limuzínu už nemám.

 

reakce k xxhans:

O hloubku repro tady vůůůbec nejde. Zde musím upřesnit pojem, především jedná se o "průměr magnetu". Ale každý k MDF podložkám dostane podrobný návod k montáži v elektronické podobě. V něm je přesně a hlavně po lopatě popsáno, jak tuto situaci na úrovni (ne prasácky cosi ohýbat, ani přesně nevím co) řešit. Pak se Vám zaručeně do dveří vejdou i repra vyšších cenových tříd, s obrovským magnetem o prům. cca 110 mm.

Myslím si, že každý solidní výrobek a tím moje MDF podložky rozhodně jsou, si zaslouží jakousi technickou podporu. A ne jen obchod stylu "vysol prachy, tady jsou podložky a zdar", tak jako tomu je od různých kopíráků, kteří mě obšlehli a to ještě špatně.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zdravím, mám takový dotaz ohledně MDF podložek do předních dveří O1 provedení sedan + pod zadní repro. Chtěl jsem ty co dělal Milan II ,ale už je nedělá a potřeboval bych poradit, nejlépe od někoho kdo má vlastní zkušenost s jejich montáží,nějaké, které by se přibližovaly jeho kvalitě co se týká provedení a hlavně aby přesně pasovaly do dveří, pokud možno impregnované proti vlhkosti. Chtěl bych se vyhnout koupi nějakého šuntu...

Upraveno uživatelem twe2000
Odkaz ke komentáři

Tak nevim,možná jsem měl nějaký špatný kusy

 

Do jedné OI jsem tyto podložky z Ahifi montoval a jedna mi taky praskla. Když jsem to tu před časem někde psal, tak mi všichni tvrdili, že ty z Ahifi nepraskají, ale jak vidím, tak nejsem jedinej, komu praskly... :O

Odkaz ke komentáři

Našel jsem ještě tady ty http://www.audioves.cz/MDF-Skoda-Octavia-Tour-front-165mm_g3323.html nemontoval je někdo ?

ale připadají mi všechny stejné,na jedno brdo, co se týká kvality, škoda že už je Milan II nedělá ,ruční práce je ruční práce...kdyby se někomu ty od Milana válely doma, může se mi ozvat :)

Akorát nemůžu nějak najít ty kroužky pod zadní repro- sedan

post-6271-0-04732300-1462562181_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

No dneska som sa pustil do výmeny repro celý odhodlaný Šťastný , hneď pri rozoberani dveraku mi úsmev padol.

Dvere ešte V živote na mojej octe neboli dolu A ani mne sa to nepodarilo, horna hrana pri okne bola ako keby prilepena, vôbec to nešlo dole ani značnou silou - nechcel som to zlomiť.

Tak som si povedal že to vymením len odklopenim dveraku A to prišiel ďalší zadrel, keď som tam dal mdf podlozky som zistil že som objednal moc veľké repro ( hĺbka 72mm) bohaaaaa

Poradíte mi prosím aká je max hĺbka do predu na octu 1 1997 A prečo mi nešli dveraky dolu????

 

Ďakujem za rady...

 

Odoslané z SM-N910F pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři

Poradíte mi prosím aká je max hĺbka do predu na octu 1 1997 A prečo mi nešli dveraky dolu????

 

 

 

Já stim taky bojuju, sklo (stahovačka) mi odírá magnet a dělá to pazvuky. Šel bych max do 50mm, sice výběr sortimentu je menší a dražší (pokud nechceš vzít horší než jsou tam origo). Změřil bych si rozdíl mezi mdf co sis koupil a podložkama cos tam měl originál. Každej cenťák se hodí. Snad to pomohlo :wacko:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Našel jsem ještě tady ty http://www.audioves.cz/MDF-Skoda-Octavia-Tour-front-165mm_g3323.html nemontoval je někdo ?

ale připadají mi všechny stejné,na jedno brdo, co se týká kvality, škoda že už je Milan II nedělá ,ruční práce je ruční práce...kdyby se někomu ty od Milana válely doma, může se mi ozvat :)

Akorát nemůžu nějak najít ty kroužky pod zadní repro- sedan

 

Tak jsem nakonec objednal tady ty: http://www.tme.eu/cz/details/mdf-d.30/montazni-vybaveni-z-mdf/4carmedia/ impregnované za 225kč, akorát jsem je ještě jednou naimpregnoval bezbarvým lakem, zatím jsem je ještě nenamontoval, tak snad budou dobře pasovat do dveří...

Repro jsem objednal Gladen M 165 V2 ,tak doufám že jsem zvolil dobře...

Upraveno uživatelem twe2000
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...