Přejít na obsah

Nové znaky


Vasekk

Doporučené příspěvky

BTW, neviem ci to tu uz je, ale v OB som zahliadol aj novy znak priamo na OII:

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/znaky-napisy/skoda-octavia-05-predni-znak-original-nove-logo-id:8035.eshop

 

Ma niekto nejake info, ci je vobec trochu iny ako na Rapid/Citigo? Alebo to je identicky znak, len iny kod/nazov? :rolleyes:

 

Sorry za double post, smykla sa mi myska :)

Odkaz ke komentáři

Jezis už je to tu snad stokrát! Na zadek sedí zadní z fabie a predni z fabie zas do predu!

Stokrát nestokrát. Taky jsem to tu pročet celý, než jsem koupil znak z rapida a přečti si v předchozích příspěvcích, jak jsem dopad :wallbash: . A taky to "mělo pasovat" na 100%. Takže asi tak...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

mam doma taky na predek z rapida a na zadek z FabieII...tak sem zvedavej jak to teda bude sedet na tom predku...Kupoval sem to s tim ze je to 100% stejny a ze to tam sedi perfektne... :ph34r:

 

Super,uloveno :palec: :D

No uz sou jen tri sady tak si pospeste :lool: Kde to ty lidi berou ze to pak muzou prodavat tak levne :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Pokud jsem dobře pochopil, tak na O1 liftback sedí do předu i do zadu nový znak ze zadu z Fabie 2. Proč sem ale píšu, našel jsem tento znak: http://www.cc-autodily.cz/znak-skoda-predni-2 za poloviční cenu než na OB, ale píšou tam, že je ze předu, katalogové číslo je však na znak do zadu (podle těch čísel co sem někdo dával). Mám to chápat, tak že jsou oba znaky totožné? Díky

 

EDIT: Fajn, takže totožné nejsou... Už jsem to našel. Stále, tam je však jiné číslo než je název... Bude mi tam sedět ten znak z cc? Nebo si mám objednat rovnou z OB?

Upraveno uživatelem KraD
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...