Přejít na obsah

východní čechy


mazliik

Doporučené příspěvky

Chlapi: mám známého v HK co prodává autodily takže kdyby něco bylo potřeba tak Vás navedu mým jménem a pořešime to :palec: P.S je fajn že "východ" žije a toto vlákno "frči"

 

Presne musime si pomahat :-) . Rad bych to napsal taky ale on o tom nehce ani slyset. Pritom by to byl pro nej super privydelek :-)

Odkaz ke komentáři

chlapci, to je mi lajdáctví :lool: :lool: U nafťáka platí dvojnásob: Až se zima zeptá: "Co jste dělali v létě?!"

Takže žhavičky, palivový filtry a aditiva připravit už nejpozději v listopadu ;)

 

teplo bude už v březnu, nebo teda minimálně tepleji než posledně. Ono taky dělat sraz v -12°C svědčí dost o našem nadšení :lol:

Odkaz ke komentáři

Chlapi: 15 unora mezi 15 až 17 hodinou na parkovišti Flošna u lizátek v Hradci Králové policie změři bezplatně a bez postihu propustnost skel.Akce se bude konat jen když nebude vic jak minus pět st.Celsia(pak přístroj neukazuje správné hodnoty)

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

jo chlapci kdyby někdo potřeboval nebo byste o někom věděl kdo potřebuje zadní ofukovač co je pod opěrkou tak ho mám doma... teda pravy mechanizmus je zníčenej ale někomu by se hodili aspon lamely, regulační kolečka, atd... postě to neni nic extra ale pár věcí se s toho dá vzít :)

 

stejně by mě to štvalo... člověk si to piplá a všěchno dobrý zakazujou :(

 

hoši nemáte někdo nějakou zkušenost s německou značkou HEPA???

Upraveno uživatelem Pepik90
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Teď neslíbím, ale vychází naštěstí jen dvě možnosti, buď bude čas a budu tam, nebo nebude čas a nebudu tam.

 

Hlavně nezačněte šoupat termínem, to se pak nesejdeme nikdy, nejlepší je dát jedno datum a on někdo přijede...

A co tak poslední sobotu v měsíci - pravidelně? (první má každej) :)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...