Přejít na obsah

Polep auta folií nebo lak


Doporučené příspěvky

Asi tak a stejně bych tuto možnost rozhodně nevolil, auto je více zničené než když jezdí bez ní, bohužel už jsem pár krát viděl, to radši za pár peněz nechám každý rok nakonzervovat a obnovit lak a mám pokoj. :palec: Celej rok, pak jen umejváš a nestaráš se o to a vypadá tzo furt jak nový.

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...

Chlapy jelikož již delší dobu mám Mazlika pořád stejného a už do něj nechci investovat tolik peněz, napadla mě drobná úprava, která by mohla oživit jeho stávající design. Dovolil jsem si udělat takovou malou anketu, která je závislá na dvou fotkách, které sem vložím. Na nich jsou ukázky dvou designových variant a mě by zajímalo jak se Vám která líbí. Je asi zřejmé že se jedná a červený vůz a jen sloupky mezi bočními okny. Barva černá lesk.



Děkuji za Vaše názory.


Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...

no to je pak na každým, kdo to dělá, jestli upřednostní rychlost a nebo jestli bude pečlivej a opatrnej, většinou je to pdle mě ta první varianta ve stylu " však to není moje, tak co", ale že za to dostanou zaplaceno, už neřeší....ale to si musí každej zvážit sám :)

Odkaz ke komentáři

existují lepící pásky s karbonovym vláknem. Uděláš perfektní linku, prelepis a proriznes vláknem. Do laku ani tečka. Bohužel je pomerne draha, tak ne každý ji používá. Řezání jen Podel hrany, nikoliv na laku. Vse je o ceně. Lak za 30.000 na O2 je taky jen past na Českou naivitu a chamtivost neznalku. Octa do Oracal Azure Metalic 20/22.000 u firmy.

Za tentýž lak tak 65k, aby to vypadalo i po letech; -)

Jako alternativní změna barvy, nebo ochrana není lepší volba. To jsou proste fakta.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Jestli můžu dodat tak u carbon folie je hlavní problematikou u amatéru okraje a to že je nenahřívájí dostatečně na to aby přilnuly, a jakmile se tam dostane vlkhost tak je konec Ale dá se to řešit 3M lepidlem. To já na carbon folií začínal, následně jsem přešel na novinku z ameriky a výsledek je 120% rozdíl. Jak v životnosti, tak i bez použití skalpelu což lak zachová jak novy. Škrábance se dají opravit lokálně bez toho aby jste dělali celý díl znova. A nezanechává lepidlo! Lidem kterým sem to dělal jsou velice spokojeni. Přikládám mého mazla.

 

Jak budete mít zájem o více informaci, prosím přes SZ. Nejsem tu každý den.

post-22932-0-67807100-1397870601_thumb.jpg

post-22932-0-88114300-1397870633_thumb.jpg

post-22932-0-53250000-1397870653_thumb.png

Odkaz ke komentáři

Ono se to často ani dost nahřát nedá. Kde kdo koupi folii na bazosi/aukru apod. Profi wrap carbon od Oracal stoji 1700,- 1,52 x1m. To se pak nemůže divit ze se mu fólie za 2 stovky zvedá. Nejhůře jim bude az to budou dávat dolů. Všechno lepidlo jim zůstane na laku. Čistit kapotu centimetr po centimetru je zážitek na celý den. Bezne tak na 20 minut i po 5ti letech od aplikace. Každý si to můžete spocitat;-)

 

Ps. To je ta mirne lepiva a perfektne tvarovatelna? Viděl jsem video na Y.T. jak to dávají na 911ku.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravím všechny, rád bych se zeptal, jestli byste mi mohli doporučit někoho, kdo by mi polepil auto karbonovou fólii?

Praha nebo Praha - východ

díky za info

 

Vláďa

 

z prahy nejsou ale pokud nemas problem s tim nekam dojet tak me lepily auto v nymburce, firma vgstudio.cz, lepili mi tam sedivej karbon na octavku 2001, vsechno bez problemu.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

ja mam na aute polep od Wrapstyle, nemam sice cele auto, jen par pruhu, zrcatka a maska, behem dvou let jsem nemel sebemensi problem, zalezi urcite na kvalite provedeni a kvalite folie, u nich stoji cele auto myslim okolo 25 000, samozrejme za specialni folie-treba chrom zaplati clovek jeste vic, auto cistim pouze rucne, lesteni neni problem, nalestena folie vypada stejne dobre jako lak, bracha ma od nich udelane cele auto matnou folii, zvenku nepoznas, ze je to folie, musis otevrit dvere nebo kufr, matne folie moc lestit nejdou, s mytim neni problem, i vysokotlake myti akorat z vetsi dalky, folie lak navic ochrani, pokud se nekdy vyskytne problem, ze folie tolik nedrzi nebo se vlivem velkych teplotnich rozdilu hybne, tak to ve Wrapstyle vzdy zdarma upravili, nedelam jim reklamu, jen pisi osobni pozitivni nazor

Odkaz ke komentáři
  • o 7 let později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...