Přejít na obsah

Steelová Octávečka


Doporučené příspěvky

No kdyz vidim dnešní ceny OII tak si rikam ze uz fakt nema cenu do toho vice cpát :D ted na aukru byla OII 2005 . PLna vybava 8x Airbag, ESP, automaticka klima, najeto 250tis, potazena karbonovou folii , devil eyes svetla, 17ky Spraco kola, Columbus radio .. a to vse za 136tis.. bez kol a radia 116tis.. takze to me utvrdilo ze nato kaslu a za +-4-5let koupim rovnou nejakou OII třeba uz rovnou novejší po fl :)

Odkaz ke komentáři

stropnici si necham udelat nejak pekne :) máme firmu na sítotisk :) tak vymyslim neco originálního a nastesti to bude zdarma :lol: .

 

Jinak ted se chystam vymenit brzdy.. predni komplet kotouce s destickama a pak premyslim nad zadnimi bubny jelikoz tyhle jsou v hroznem stavu rezaty az to neni pekne .. Kdyz jsem to brousil smirklem abych to nastrikal cernou tak sem myslel ze se ten buben rozpadne :D tak uvazuju ze zainvestuju a vymenim predni i zadni brzdy a budu mit zase na nejakou dobu klid jeste kdyz ted bude ta zima :)

Odkaz ke komentáři

Nj ale na kolik to vyjde ten zadek predelat na kotouče? Jinak octavinku to by nebyl spatny napad :))) mas na OI krátkou bez šíbru? .. Ale nedokazu si predstavit jak by si mi poštou posilal stropnici :D

 

a hlavne co vse je k tomu potreba na to predelani .. takze bych musel koupit 4x kotouce, 4x desticky a co jeste..? A navic nevim jestli by to švagr zvladl :D sice je to automechanik ale takovydle prestavby nevim nevim :)

 

ale nejspíš dám zatím predni brzdy a pak neco posetrim a udělam to jak pisete , necham to predelat na kotouče.. Bubny co jsem pocital tak by me oba vysli kolem 1500kč tak uvdim az pozjistuju ceny prestavby. ale pokud bych zato měl dát třeba 4tis, tak tam nejspis necham ty bubny..

Odkaz ke komentáři

Pokud budeš měnit bubny, tak je dobré dát i nové pakny a popř. i nová prasátka, což bude stát kolem 3000,- a kdybys to předělal na kotouče, tak bude cenovka okolo 4000-5000,-. Pro předělání je nejlepší sehnat celou kotoučovou nápravu a předělat těhlice s brzčema a nábojema na tvou nápravu a je potřeba dát i nové lanovody, to je myslím vše. Kotouče s deskama by jsi musel dát nové, jen pokud by byly KO :)

Odkaz ke komentáři

myslím, že by nebyl problém to poslat přes Top Trans....kde mám kámoše... ;)

 

Pokud budeš měnit bubny, tak je dobré dát i nové pakny a popř. i nová prasátka, což bude stát kolem 3000,- a kdybys to předělal na kotouče, tak bude cenovka okolo 4000-5000,-. Pro předělání je nejlepší sehnat celou kotoučovou nápravu a předělat těhlice s brzčema a nábojema na tvou nápravu a je potřeba dát i nové lanovody, to je myslím vše. Kotouče s deskama by jsi musel dát nové, jen pokud by byly KO :)

 

přesně tak, stačí sehnat zadní kotoučovku a přeházet to....lanovody jsou taky jasný...no ale je to pak jiný kafe....

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...