Přejít na obsah

C-max


jar_da

Doporučené příspěvky

Dane, to bylo něco jako pochval či blahopřání :palec: Neb jsem si samozřejmě přečetl, že je spokojen. :)

jj, zatím převažuje spokojenost

 

 

 

Jar-do... a co motor? jak to jede? jinak auto je to moc pěkný... pro mě škoda té barvy... už začínám být na tu bílou alergickej! :(

tak ať slouží!!!  :D

no c-max v tvém odstínu by byl s odpuštěním na ...., bílá se mi líbila vždycky, co tě na ní tak dráždí? Já tmavou barvu nechtěl, tu má dnes každej a navíc zkus si někdy na parkovišti pod sluncem šáhnout na střechu bílého a potom tmavého auta, navíc ona bílá už není jako bílá z doby stodvacítek, .... :( :lool:

 

 

a motor, klasika atmosféra, mezi 3.000-3.700 se mu nechce, ale on se rozjede, teď má najeto 6.000km, 

 

těm otáčkám odpovídá rychlost 110-130km/h, takže to moc nevadí, ale už se pracuje na řešení :P

 

 

Jo to jeste v zivote budes na vice veci alergickej... Jen cvok si koupi bilou, sorry... :D

 

já jsem alegrickej na blbost a tak jsem si jako sprívnej cvok koupil bílý auto  :D

Odkaz ke komentáři

Jardo... nechci ti hanit auto... já prostě bílou barvu na autech nemusím a je mi fuk zda je to 120 či Porsche... prostě bílá ee ... a barva cappuccino není hezká na každém autě, to je přeci jasné... a každému se líbí něco jiného... ale to už víme! :palec: a navíc, na barvu auto nejezdí :D ale... řekni mi, co plánuješ za úpravy na motoru??? :D

Odkaz ke komentáři
Jardo... nechci ti hanit auto... já prostě bílou barvu na autech nemusím a je mi fuk zda je to 120 či Porsche... prostě bílá ee ... a barva cappuccino není hezká na každém autě, to je přeci jasné... a každému se líbí něco jiného... ale to už víme! :D a navíc, na barvu auto nejezdí :( ale... řekni mi, co plánuješ za úpravy na motoru??? :(

 

tak trochu poladit průběh momentu úpravou jednotky, podobně jako na Fábce

 

 

 

 

Ale notak jardo přece by ses nerozčiloval, beztak si to všechno vezl na vozejku :lool: a k vozejku nepotřebuju C-maxe :P

 

neboj, nerozčiluju se,  :palec: :D , na vleku to jo, ale odtáhnout ho  :) , bylo to trochu težší,

 

 

ale v sobotu na sraz pojedu Fábkou, ale až po tom co tam navozím věci trochu větším autem  :D

Odkaz ke komentáři

jinak už mám první kompletní značku na autě, byl jsem nakupovat a rovnal auto do řady, protože místa jsou těsná a bylo to jediný misto volný, jak tak popojíždím mezi lajny, přišel borec od vedle a oteřel si svoje dveře do mých a to celkem třikrát, páč to prase tlustý se nevešlo do auta a svoje dveře odhodil třikrát, málem jsem dostal infarkt, táhnul s sebou tašky, pochopitelně na zadní sedadlo (na co do kufru?) při ukládání tašek mi vyrobil dva škrábance na zadní blatník, vyběhnul jsem ven a zeptal se ho jestli to myslí vážně, co myslíte, že mi řekl, - abych se z toho neposral....., měl jsem s sebou dceru a nezmohl jsem se už na nic, možná dobře, že byla se mnou, jinak bych ho asi utlouknul a to se normálně neperu,

 

takže výsledek je 2x 7cm škrábance a oprýsknutý lak na dveřní liště

Odkaz ke komentáři
To si dělaš srandu??? Kde se to stalo Jardo?

 

Kaufland, všude mraky lidí, měl jsem divnej pocit, když už jsem tam přijížděl, nemám rád plná parkoviště, nejraději parkuju až v zadním rohu a jdu pěšky a ještě na krajním místě, no jo no, příště raději nenakoupím

Odkaz ke komentáři
jenze voni se zacnou vohanet soukromym pozemkem a uz vidim ty na infu z kauflandu jak to resej :huh:

 

ja myslim ale ze na pojistku by se to dalo?

 

Soukromej pozemek ? ... za 1.neni to nikde oznacene jako soukromej pozemek a za 2.stale je to komunikace. Neco jineho je kdyz ti to udela soused na dvore za barakem, ale tady bych proste vubec nevahal.

Odkaz ke komentáři

no komunikace to bejt nemusi kdyz je to parkoviste na soukromym pozemku tak ti fizl muze rict ze se to ridi pravidlama jako na komunikacich to sice jo ale budes na ne cekat 5h jelikoz si te vychutnaj za to ze je zenes na parkoviste k delvite...to mi ver

 

cekali jsme takhle u ikey a to jen proto ze to auto bylo proste nepojizdny, koza nas vzala na zadni kolo a nazdar naprava

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...