Přejít na obsah

C-max


jar_da

Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Vorlajz: já myslim že mám dvojky-tu novější generaci ale mrknu se a upřesnim.

Jardo: dnes jsem byl ve Svob.Dvorech na PPL posílat větší dodávku na Moravu a čuměl jsem kolik expeduji pneumatik.Masakr! Měli naložený celý kamion gumama :(

Takže lidi opravdu hodně kupuji na netu což jsem si do nedávna nemyslel člověče.

Odkaz ke komentáři

no já na netu nee, co se týká značek bridgestone a pirelli, tak se mi to nevyplatí, ušetřený pětikilo na sadě pneu se mi vrátí v jedné návštěvě mého pneuservisu a montáží pneu zdarma, navíc se ke kolům chovají lépe, když je guma od nich, osobně bych taky raději zákazníka, který si koupí gumu u mě, než když ve frontě stojí člověk s vlastním materiálem ....,

 

včera jsem byl na Šumavě a chovají se dobře, jen ten pohled na auto není nic moc, ale v 205/50/17 je to pálka za zimní pneu

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

 tak bych řekl, že jsem to už zajel, objevilo se 15.000km, vyměnil jsem olej, auto se rozjelo, už není mrtvé mezi 3-4.000 ot., spotřeba se mi zdá být o.k., teď jsem točil Itálii, jízda 120-140km/h dálnice, italské okresky tak 60-70km/h, podle podmínek, cestou tam okolo Mnichova až po Rosenheim bylo ucpáno, cesta zpět pohoda, průměrná rychlost 85km/h, najeto 1750km, spotřeba 7,8 l/100 včetně couraček od bydlení pod sjezdovku a zpět (bez rakve, lyže uvnitř auta) 

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o rok později...
  • o rok později...

Dálnice na lyže do Itálie ve dvou a bagáž na týden za 7,4,- 7,6 a to německo rychleji, rakousko a itálie pak na limitu,omezení, což je 120-130, ale zase v zimě, přes brenner

 

V létě hodně rychle itálie s průměrnou rychlostí 102 km/h na vzdálenosti 850 km ve čtyřech a naložený 9,6, víc to nikdy nebylo (taky přes brenner)

 

Klidná jízda na kochání se dá po státních jet za 6,5-6,7, běžná průměrka 7,5 litrů, město to žere 8,6. Okamžité při různých rychlostech jsem nikdy nekoukal.

 

 

 

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Já jsem dneska objevil, kde jsou ty koně schovaný. Včera jsem koukal na charakteristiky a dneska jsem to prubnul. Ty koně jsou nad 5000rpm, pak to jede. Spotřeba mi dneska na cestě do Blanska a zpět klesla na 8,2. Ale je to brutus vyjet nádrž na 500km :blink: Na dálnice to auto moc není, respektive pokud se nechceš courat. Samozřejmě mluvím o jízdě nad limit.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...