Přejít na obsah

Výměna podkladu budiku z predface na face


Steel

Doporučené příspěvky

Zdravím, uz jsem videl u par Octavek r.v. 96-2000, ze meli budíky z facelift modelu ... Vim, ze se jedna nejspis jen od podklad, ale vypadá to o moc lépe. Nemate s tim nekdo zkusenosti jak nato? Pripadne kdyby se nasel nekdo kdo by to dokazal udelat samozrejme ne zadarmo :)ú

Odkaz ke komentáři

Zdravím, uz jsem videl u par Octavek r.v. 96-2000, ze meli budíky z facelift modelu ... Vim, ze se jedna nejspis jen od podklad, ale vypadá to o moc lépe. Nemate s tim nekdo zkusenosti jak nato? Pripadne kdyby se nasel nekdo kdo by to dokazal udelat samozrejme ne zadarmo :)ú

 

Pokud chceš vyměním, není problemos...

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Hoja všem, taky přemýšlím nad výměnou pozadí budíků. Mám budíky před face a chci tam face. Jen mám otázečku... pokud se kuknete na to pozadí, zjistíte, že hodnoty rychlostí před face a na face nejsou stejne, včetně kontrolek mezi budíkama. Hledal jsem proto nějaké vlákno, ale žádné jsem nenašel, tudíž to píšu sem. Můžete sami porovnat: http://www.aluramecky.cz/e-shop/budiky-plastove/skoda/skoda-octavia-i-96-02-220km-5000ot-budiky-id:1696.eshop a http://www.newman-tuning.com/index_go.htm

 

Pokud se řítím 100km/h (zobrazení na GPS) ukazuje před face hodnotu cca 106km/h na origo kolech, což na face pozadí by to při stejné rychlosti ukazovalo jen 95km/h. Měníte to tedy i za cenu "rozhození" inndikace rychlosti? Počítám, že středový plast pro kontrolky vystřihnete a dáte tam origo...

 

Dík všem za info

Odkaz ke komentáři

Ta samolepka vypadá skvěle, ale mě spíš zajímá, jak řešíte, pokud vůbec, rozdíl stupnice. stará octa má na 12ti hodinách rychlost 110km/k, face 100vku... Jinak podklad ručiček bych dal nazeleno, pač se mi líbí bílý podklad no a ty bílé ručičky by splívaly. Přemýšlím i o přepájení, mno uvidíme. Teď řeším rozdíl stupnice :-(

Odkaz ke komentáři

Přidávám pár fotek jak jsem to udělal já. Na předface budíkách jsem použil face podklad s tím, že jsem prostřední polep použil z původních budíku a pod ručičky podklad s ručičkama z face. Je tam krásně vidět rozdíl v podkladu. S případným rozdílem v rychlosti nic neuděláš. Měl jsem to tak asi rok. Budíky jsem pak prodal a překopal vše na 3G komfort + maxidot .Omluvte kvalitu fotek.

 

post-1262-0-03165100-1363466342_thumb.jpg

post-1262-0-32541600-1363466392_thumb.jpg

post-1262-0-32466600-1363466406_thumb.jpg

post-1262-0-08418600-1363466441_thumb.jpg

post-1262-0-48392800-1363466463_thumb.jpg

post-1262-0-19691600-1363466485_thumb.jpg

post-1262-0-42977500-1363466515_thumb.jpg

post-1262-0-26685500-1363466544_thumb.jpg

post-1262-0-75244300-1363466573_thumb.jpg

post-1262-0-02563400-1363466602_thumb.jpg

post-1262-0-75515900-1363466636_thumb.jpg

post-1262-0-65158700-1363466678_thumb.jpg

post-1262-0-13600300-1363466708_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...