Přejít na obsah

4.OCTAVIA SRAZ 2012


Doporučené příspěvky

Vito, nezapomeň, že ani do Mastera jsme nedali všechno, že ještě něco jsem vezl já a Jirka ;)

 

A narvat to všechno na kárku za auto, tomu nevěř ;)

 

Stany bych osobně spíš půjčil, protože ty 3x6 jsou takový dost fórový a jejich velikost taky není zrovna obrovská ;)

 

jinak já samozřejmě můžu vzít taky nějaký věci, ale do neděle nebudu určitě, takže nazpět nepomůžu ničím :(

Odkaz ke komentáři

hele forovy neforovy, vzal jsem 3 protoze i kdyby se rozpadly za 3 roky, tak se porad zaplati a bude to levnejsi nez to pujcovat.

 

sou to tri krabice celkem slusne skladovatelny, kdyz bude mit vlek 3m tak se tam ty lavice 220cm vejdou a za to nastojaka gril ;)

 

no uvidime :)

 

jirko nezapomen ze minule v masteru sem mel i kosile a pul baraku :D :D

Odkaz ke komentáři

No tak pak je tu varanta nechat dovezt tu firmu lavice a stoly a ja povezu jen stany, gril apod...to ale stopro ve vleku, gril na stojaka do scouta nedam :)))

 

A nerikej, ze master je tim padem jasnej :))

 

 

to bych se na to pěkně vykašlal, proč kupovat tažný a půjčovat valník

Jestli máš možnost si zase vzít dovávku, tak v ní se to odveze a přiveze naprosto vše a luxusně, než v křeči na valníku a po x autech :)

 

Svojí paní dej scouta ať jede jím a ty vezmi Mastera ;)

Odkaz ke komentáři

tak kromě Barumky se ve stejném termínu jedou i trucky v Mostě. Takže pokud v sobotu dovolí počasí tak se ukážeme a v neděli hurá do Mostu.

 

Jen tentokrát bez aspirace na pohárek takže kdo máte OI máte šanci :D

no a my s Ol@fem asi budeme v Belgii ve SPA, jede se F1 :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

jen 100km co to je pro mojí krasavici :lol: kdo pojedu od kolína, chlumce, atd (prostě tato strana) tak ať dá vědět bysme mohli jet pohromadě všichni :smich:

 

 

Ahoj, když to dopadne tak jedu z Poděbrad :palec:

 

volové :)

 

hele stany asi dneska koupim, dumam jestli staci 2 stany 3x6 nebo radeji 3 stany 3x6 :)

 

Lavice vypujcime, jen si rikam, jak udelat dopravu Nymburk > Zamberk a zpet.

 

Nechce se mi jim davat dvojku, ale na druhou stranu pujcovny voziku me prijde na to samy.. do nej ale bude potreba narvat dalsi tuny veci jako gril, sudy u pana v jaromeri, chlazeni, apod...

 

takze idealne jeste najit clovicka co ma tazny a vlek a chtelo by se mu absolvovat patek vyzvednuti rano nymburk, vraceni nedele nymburk, samozrejme palivo uhradim dle velkeho TP :) :loool:

 

Ahoj, jsem z Poděbrad od Nym 8 km a mám tažné i vozík, ale nevím zda vůči zaměstnání zvládnu jet už ráno spíš odpo naložit a vyražím..... :palec::prcprc:

Odkaz ke komentáři

Ty voe, ja bych jel i s rodinou, pokud by se me pani chtelo, ale trosku se bojim, ze by po me chtela zazraky, jakozto se moc nezmontovat, brzy vstavat a byt pres den s detma :D :D a to nedokazu slibit! :D A samotnemu se mi nechce, protoze nechci ridit zpet, abych nedopadl jako ta 18ti leta "polska zpevacka" v Tiguanu :P

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...