Přejít na obsah

4.OCTAVIA SRAZ 2012


Doporučené příspěvky

tak Viktor prijede Mastrem a Bazy nedojede tak proc davat na obrazek combika ze jo :lool:

 

s tim Volvem to nebude tak zhavy, jeste jsi tam nedojel :lool: :lool:

Mám pocit, že naposledy jsem byl na nějaké zimní besídce jak tam Baurák někde cestou lehce boural -servaný nárazník. No a právě proto si říkám, že bych už taky mohl dorazit :)

Odkaz ke komentáři

O1 mam jen snizenou, a to vypada blbe :)

 

chtel jsem aby to bylo jednotny.

 

samozrejme prijet muze kdokoliv s jakou kolik octavii :)

 

combik se snazim udelat ve photoshopu :D

Hm, tak to jsem stejne v pi*i... protoze Octavii si kvuli tomu fakt kupovat nebudu :D

Odkaz ke komentáři

nene, ty jsi na té besídce byl taky. Letos ale nejspíš dojedu a pokusím se ukecat i rodinku.

 

 

palec.gifpalec.gifpalec.gifpalec.gifpalec.gifpalec.gif

 

my budeme stat před vjezdem a bojkotovat !!! laugh.giflaugh.gifpivo.giflol.gif

 

 

Hm, tak to jsem stejne v pi*i... protoze Octavii si kvuli tomu fakt kupovat nebudu :D

 

Vy ste paka :D

 

PRIJEDTE SI CIM CHCETE, BEZTAK TO UZ LETA DELATE A KUPUJETE SE BRAMBORY, FORDY, MERCEDESY, SEATY APOD. :) :)

 

HLAVNE DORAZTE ;) LAMY JEDNY :)

 

Uz je 29 registrovanych, ale nektery klasicky ucastnici tam jeste nejsou tak sup sup at vim co a jak organizovat :)

Odkaz ke komentáři

Bylo to vynikajíící :) a vše jsem zpucoval,,, palec.gif

 

šlo mi o to že semnou možná pojedou kamaradi ale ještě to není jiste tak proto... nemám odvahu napsat do registrace 6 porcí oni nepojedou a já bych musel snidat a obedvat maso blink.giflaugh.gif

 

Ondro ty jedeš v pátek??

Odkaz ke komentáři

srobovka neni, jinak by byla ve vyberu

 

maso - dost slozity, jelikoz to kupuju za to co mi poslete ;) 6 kusu navic je celem dost, nejaka mala rezerva bude, ale nemuzu si dovolit, aby mi zbylo dve kila masa :) i kdyz ja bych to asi zamrazil a dal si to domu, ale rad bych abysme to meli plus minus presne.

 

kamosi maji cas se rozmyslet do 15.8. :)

Odkaz ke komentáři

Bylo to vynikajíící :) a vše jsem zpucoval,,, palec.gif

 

šlo mi o to že semnou možná pojedou kamaradi ale ještě to není jiste tak proto... nemám odvahu napsat do registrace 6 porcí oni nepojedou a já bych musel snidat a obedvat maso blink.giflaugh.gif

 

Ondro ty jedeš v pátek??

klidně to objednej, my tě v tom s nenecháme a maso ti pomůžeme sežrat :D

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...