Přejít na obsah

Typový list


zabiak

Doporučené příspěvky

Prosím potřeboval bych pomoct. Koupil jsem nádherné kola RIAL Daytona 6.5Jx17 ET38 za hodně zajímavou cenu, samozřejmě bez typového listu. Mám OI 1.6i 2003 75KW. Chtěl bych klasické pneu 205/50/17.

Pročetl jsem několik fór a vláken na zapsání nových kol do TP a občas se objevují protichůdné svědectví jak na to. Mohl by mi přímo mě namíru povědět jak na to a případně i pomoct s TP?

Upraveno uživatelem jaskope1
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Když smažeš,budeš muset na STK,pokud to necháš jak to je,jenom zajdeš na OÚ pro zápis.

Pokud Ti to tedy projde.Alcar ráfky MAK nedováží a pokud to na OÚ nebude úplný trotl tak to asi nesežere.

Asi by bylo lepší mít typový list dovozce MAK a to je DMC.Atest 8SD 2879 je pro ráfky Dezent.MAK má 8SD 3542.

 

dmc.pdf

Upraveno uživatelem mikl
Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o rok později...
  • o rok později...
  • o 8 měsíců později...
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...