Přejít na obsah

Radek OI TDI


Doporučené příspěvky

Na co ty diody budou? Pokud si budeš dělat vlastní osvětlení do stropní lampičky, tak budeš potřebovat ještě deskový plošný spoj (vycházím z toho, že na předchozí stránce sháníš ledky do lampičky). Já být tebou, tak bych použil z smd diod např. tyto: http://www.tme.eu/cz/details/of-smd5060w-h/led-diody-smd-plcc/optoflash/# , jsou větší (budou se lépe pájet) a mají o hodně větší svítivost ;)

 

EDIT: sorry, nějak jsem si nevšiml, že budou do budíků :wallbash: , jinak s budíkama nemám zkušenost, ale podle mě budou tvé vybrané diody akorád :palec:

Upraveno uživatelem Konny
Odkaz ke komentáři

Vypadá to dost dobře :palec: , jinak co chceš vymýšlet s tím podsvícením teploty/paliva? Ručičky máš červený, tak ti svítí červeně a nezdá se mi, že by ti tyto dva ciferníky svítili nějak méně než velký budíky? A ještě mě zajímá, co ti to prosvítá v těch velkých budíkách, jeden jakoby znak a pak nějaký tečky nebo to je jen odraz? :)

Odkaz ke komentáři

Raďo já dělal tu dvojitou podlahu a mužu říct fakt super věc :palec: ale co mě nepotěšilo to že někomu ty rozměry sedí a mě né musel jsem to zkracovat v bocích abych to tam napasoval a zdelšovat výko abych vytáhl vše až po rezervu... Ale nějak mě to nevadí je to pokrytý kobercem s bodběhama to sedí a mám mezi nima a podlahou tažený káble takže pohodička :) Mě to slouží jako dobrá uschovna pro in-line :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...