Přejít na obsah

Tlmenie dveri a seriove repro?


Guest Boodie

Doporučené příspěvky

Věřím, že ti to hraje skvěle. Mě jde hlavně o kvalitu... - Každý auto jde ohulit, že už se ani nerozezná, jestli to hraje muzika, nebo se pálí repráky.

 

Ještě takové menší upřesnění:

Takhle jsem polepil stahovačku (nevím, jestli je to dobře, či špatně, ale celý to rozdělávat jsem si opravdu netroufl, abych dal větší kusy plátů.

post-16154-0-91956900-1362251869_thumb.jpg

post-16154-0-03579200-1362251886_thumb.jpg

 

A molitan jsem tam dal cca 2 kusy na sebe, okolo repráků to vystřihl a dal to normálně přes mechanismus stahování okýnek.

 

no ten aušus tam vůbec nedávej, ta čínská kopie je uplně na prd. :wallbash:

To patřilo k těm reprákům?

 

EDIT: Objednávám ještě Vibraflex a další molitany. - Ikdyž nevím, jestli ty molitany tam k něčemu jsou.

Odkaz ke komentáři

Ty voe, tak takový puzzle jsem ještě neviděl :lool: tos měl vzít větší pláty a polepit toho víc. :)

Jo, to já taky ne. TO jsem posral to uznávám. :wallbash: - Jenomže ono to jde těžce, když tam jsou všude kabely. Nevěděl jsem ani jak se pracuje s materiálem. - Druhý dveře udělám na co nejmíň plátů. Už vím, jak na to a potom kdyžtak tyhle předělám. Třeba prodám kola, tak si koupím i pořádný repra a zesilovače a kompletně to předělám :pivo:

Odkaz ke komentáři

...Ještě k patlání tapeců Vibraflexem: Já to napatlal úplně všude i do spár (Kajman mi říkal, že se to do spár nemá dělat) Přiložím foto a chtěl bych vědět názory většiny, jak je to lepší.

MOJE DVEŘE: post-16154-0-60942600-1362250565_thumb.jpg

 

Kajmanovi: http://forum.octaviaclub.cz/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=msg&attach_id=107519

 

Natření tapeců antivibrační pastou i ve spárách je asi lepší. Já jsem to do spár nedával proto, že mám tapecy rozebrané/rozebíratelné, a chtěl jsem to tak mít i do budoucna ...

Odkaz ke komentáři

Takže dnes jsem to dokončil. Už můžu konstatovat, že je to OPRAVDU znát. Takže všem jenom doporučuju :palec:

- Už jsem nedělal chyby jako předtím, takže si myslím, že jsem vše udělal pořádně. + Přihodím nějaké fotky. Začnu asi dodělávat zadní dveře. Snažil jsem se z toho nedělat "lego" a myslím, že se mi to i povedlo. :lool:

 

post-16154-0-48898300-1362924497_thumb.jpg

post-16154-0-77885300-1362924537_thumb.jpg

post-16154-0-79323200-1362924550_thumb.jpg

post-16154-0-73771500-1362924560_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

prosím o radu. Chtěl bych vyměnit repro ve dveřích, mám ho 165 mm, měřeno venkovní průměr. Vejde se mi na ten MDF nástavec? (originál repro má asi větší průměr) Taky nevím jak je to s hloubkou, Originál má 5cm (celý ten plast), a ten mdf kroužek je 3,5cm, pasuje vám to tam.

Taky jsem koukal, že u mého nového reproduktoru jsou na připojení kabelu 2 piny a u toho starého co je v autě, je to tam nějak prasené na 4 piny, jak jste to připojovali. Díky

Upraveno uživatelem mysak44
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...