Přejít na obsah

Chip pri 230000km ANO ci NE


bossik

Doporučené příspěvky

Zdravím zajímá mě váš nazor na to zda nachipovat octavii I r.v.2001 s 230tis km. Jde mi o to jestli je to vhodný pro motor s tímhle stavem kilometrů. U autochip.eu mi bylo řečeno že pokud auto je technicky v pořádku tak pro motor to neni problém. Tak to by byl jeden kladný názor. Dík za vaše rady a zkušenosti.

Odkaz ke komentáři

Zdravím zajímá mě váš nazor na to zda nachipovat octavii I r.v.2001 s 230tis km. Jde mi o to jestli je to vhodný pro motor s tímhle stavem kilometrů. U autochip.eu mi bylo řečeno že pokud auto je technicky v pořádku tak pro motor to neni problém. Tak to by byl jeden kladný názor. Dík za vaše rady a zkušenosti.

 

Pokud kilometry sedí tak je to pouze zajeté :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...

Koupil jsem 1.9TDI 81KW kombi r.2001 183.000 km, načipováno na 130 kobylek, po dvou letech a 20.000 km vše ok, motor si krásně vrní, spojka OK, spapala 0,4 litru oleje na 15.000km, spotřeba mimo město při polechtávání plynu až 4,7l/100km při 120km/hod a 4,5l při 90km/hod, jinak průměrně 5,5/100, na plnou bandu až do Chorvatska k moři :-). Co dodat, spokojenost maximální

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Koupil jsem 1.9TDI 81KW kombi r.2001 183.000 km, načipováno na 130 kobylek, po dvou letech a 20.000 km vše ok, motor si krásně vrní, spojka OK, spapala 0,4 litru oleje na 15.000km, spotřeba mimo město při polechtávání plynu až 4,7l/100km při 120km/hod a 4,5l při 90km/hod, jinak průměrně 5,5/100, na plnou bandu až do Chorvatska k moři :-). Co dodat, spokojenost maximální

Na kolik te chip vysel a kde ti to delali? byl jsi na brzde?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj kluci prosim vas chci nechat pridat par kobylek a zajimam se o firmu DieselTechnik z Kladna. Byl uz u neho nekdo na chipu. Byl s autem po uprave nejaky problem?

 

octa 1 / 98, pri koupi 240 tisic kilom v motoru. Koupeno od stareho paprdy, garazovano, servisy jen ve SKODA servisu. S vedomim ze auto mam na 3 roky max. a preci jen takovy ten odpich jak za mlada tomu chybel, sem chip udelat nechal na severu moravy :-) po par mesicich vsecko slape jak ma z hlediska motoru. Takze chip ano, pokud se skutecne nic jineho nesere na aute. Solidni firma ti chip neudela, kdyz sami na neco prijdou pri diagnostice predem. Kokosi co chipuji s notesem ze nahrajou UNI SW do ŘJ, seberou prachy a mizi ti chipnou i auto co rachta a čoudí.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

ja som chipoval pri 265 000 km a to som menil za väčšie aj vstryky aj turbo aj vačku aj hlavu čerpadla a všetko ok zatiaľ a spojka je zatiaľ len nová dvojhmota ( zatiaľ drží uvidíme dokedy ) :wallbash: hlavne treba mať v poriadku N75 ventil, váhu vzduchu, urobiť chip s rozumom s pekným priebehom nie kopanec hned od spodu a v pohode, ASV ma konštručne podobný motor ako PD znesie to ale záleží fakt na starostlivosti ako výmena oleja, nedávať mu hneď klapky za studena, meniť filtre a bude v pohode všetko

 

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...