Přejít na obsah

Čierna Faceliftová Perla :)


Doporučené příspěvky

skryté ventily sú fajn, ale kua keď trochu zaoxidujú :wallbash: ja som vždy dával na disky kovové ventily... ibaže na škodovácke žiaľ väčšinou nepasovali :angry: inak kolečká fajn, práve premýšľam čo urobiť, či streliť 16-ky pneu čo mám a kúpiť komplet 17-ky... alebo kúpiť 16" disky... :blink:

Odkaz ke komentáři

Diky hosi...tie disky som chcel uz od zaciatku, ako som kupil octu.

Podla mna, sa (po Neptunoch) na octavku hodia najviac :)

Tiez som chcel tie krytky brat z OBautodilov, ale na susednom fore som natrafil na ponuku, 450Kc uz aj s postovnym na SK za funglace...tak som nevahal a hned ich zobral :palec:

Odkaz ke komentáři

ja mám jedny 16-ky, na zimných, takže viem ako to vyzerá... 17-ky ma lákajú len na vzhľad... nechcem aby mi vnútorné strany pneu vyskákali a začali hučať :blink: viem, že 225/45R17 to na okenách, alebo skôr na VW group robia, aj vďaka viacprvkovým nápravám vzadu...

Odkaz ke komentáři

S geometriou som sa hral 3-4 krát, teraz mám nastavenú na sport podvozok s nulovým odklonom ale keď včas neprehodím predné/zadné letné 17" medzi sebou tak tie zadné odskáču.. Pirelky čo mám teraz začali hučať tak po 1,5 sezóne, ale to je u mňa cca 50-55t km.. na zimných 16" som to nepozoroval vôbec, letné čo som mal jednu sezónu hučali už keď som ich obul, ale boli použité a 15" nikdy na taxíku neboli.. :D

Odkaz ke komentáři

Záleží na tom koľko km najazdíš za sezónu.. čo som tak nejak vysledoval tak je dobré ich prehodiť max po 10t km.. aj keď sa ti nezdá že už hučia, lebo potom keď začnú už je neskoro.. už sa toho hukotu nezbavíš.. ja to teraz riešiť nebudem lebo chcem odjazdiť zimné tak uvidím dokedy vydržia.. ak chceš pre porovnanie tu je foto ako mi to sedí na 16" keď sú kola najviac na kolmo ako idú..

Odkaz ke komentáři

Geometriu treba prestaviť len v prípade, že sa prehadzuje z 15/16 na 17/18. Problém so zubatými pneu sa objavuje len u 17/18 a ako jediné odporúčané riešenie je zmena geometrie až na hraničné hodnoty. Bolo na to TPI, tuším som ho na fórum už dával :pivo:

Odkaz ke komentáři

takze ak tam chcem hodiť 17" tak na geometriu... v škodovkách o tom pár ľudí vie, že sa dávajú hraničné hodnoty, ale málokto to chce urobiť, na iných geometriách to urobiť nechú, alebo nebajú hodnoty :wallbash: a potom vedia tie pneu tak krásne hučať... inak, na služobnej Fabii II pri rozmere 195/55R15 a pneu Dunlop SP sport 01 to urobilo tiež, v tom sa ani jazdiť nedá, o chvíľu ma budete môcť stretnúť ako Otíka vo filme Vesničko má stredisková :lol:

Odkaz ke komentáři

To TPI som síce nevidel, ale mám geo nastavenú na hraničné hodnoty stále, aj cez leto na 17" aj cez zimu na 16".. nevšimol som si žeby to zimným nejako vadilo.. a letné mi odskákali aj tak, síce asi o niečo neskôr ale pred zimou už mi hučali neskutočne, po prezutí na zimné auto stíchlo..

 

seib: aj na FII? tiež mám na nej 195/55 R15 ale nejaké Continentaly a tie sú v pohode.. ale teda tá jazdí podstatne menej ako taxík a každý rok sa prehadzujú predok/zadok..

Odkaz ke komentáři

lubinob: hej, aj na Fabii... služobná, nech to malo na tých letných cca 25 tisíc (ale občas po poli, raz aj po oračine, po blate a tak... hold, najlepšie terenne auto je služobné :lol:) ale tým to určite nebolo... doskákali za túto dobu, majú cca 6 rokov a odjazdené možno 45 tisíc, neviem ako sa ich zbavím tento rok :( s letným Dunlopom dobré skúsenosti nemám

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...