Přejít na obsah

Čierna Faceliftová Perla :)


Doporučené příspěvky

@vevca: Dik :pivo:

 

@luborj: Stale nie, ale vo stvrtok som po dlhsej dobe venoval 4hodky umyvaniu/voskovaniu/lesteniu a hned na druhy den si gazdina zmyslela, ze v sobotu pojdeme na vylet :rolleyes:

No som rad, ze bolo dobre pocasie, samozrejme okrem tych nachytanych musiek na kapote/skle a moja praca neprisla na zmar :D

 

P.S: aj upravena fotka urobi svoje :P

Odkaz ke komentáři

Dik, ano sci-fi, to mi hovori vela ludi, ale no nepomozem si :D

K tej rukovati...nasiel som dobry navod na Demontaz stredove konzole a bolo to jednoduche, kedze je tam fotonavod.

Mensi problem nastal ked som to vsetko zlozil a zistil, ze som nezapojil konektory do zapalovaca a spinaca zamykania...tak znovu rozobrat :lol:

Ale nastastie som uz v tom mal prax, tak to islo rychlo B)

 

P.S: este k tej spotrebe...uz druhu nadrz som natankoval na Lukoil, lebo som pocul z dobreho zdroja, ze momentalne ich PHM su dost kvalitne a nafta obsahuje este menej vody ako Shell/OMV. No cuduj sa svete, na celu nadrz som spravil o cca 150km viac ako na nafte zo Shell (pri +/- rovnakej jazde). VIF ostal samozrejmostou ;)

Odkaz ke komentáři

To netusim, nikde som to zvlast nevidel...kupil som cely part aj s ofukmi za nejakych 30ecok (funglac). Aspon som to nemusel rozmontovavat, len som vymenil kus za kus :)

 

Inak vcera sa robil mensi upgrade:

 

- deaktivacia/uprava kontroly vypalenia ziarovky v dennom svieteni

- deaktivacia kontroly vypalenia ziarovky v osvetleni nad SPZ

- aktivacia Coming home - manual

- aktivacia Cornering Lights

- aktivacia pravej zadnej hmlovky

- aktivacia automatickeho zamknutia/odomknutia dveri pocas jazdy/po jazde

- aktivacia pretocenia ruciciek na budikoch pred startom

 

BIG THANX @160R :palec::pivo:

 

 

//edit:

Vzadu som uz LEDky nahodil...ziadna chyba na palubaku sa neobjavuje B)

 

post-19535-0-32643500-1348657823_thumb.jpg

 

Este pridam aktualne jubileum, takze vieme co nas caka :D

 

post-19535-0-26254400-1348659495_thumb.png

Odkaz ke komentáři

To netusim, nikde som to zvlast nevidel...kupil som cely part aj s ofukmi za nejakych 30ecok (funglac). Aspon som to nemusel rozmontovavat, len som vymenil kus za kus :)

 

Inak vcera sa robil mensi upgrade:

 

- deaktivacia kontroly vypalenia ziarovky v dennom svieteni

- deaktivacia kontroly vypalenia ziarovky v osvetleni nad SPZ

- aktivacia Coming home - manual

- aktivacia Cornering Lights

- aktivacia pravej zadnej hmlovky

- aktivacia automatickeho zamknutia/odomknutia dveri pocas jazdy/po jazde

- aktivacia pretocenia ruciciek na budikoch pred startom

 

BIG THANX @160R :palec::pivo:

 

 

//edit:

Vzadu som uz LEDky nahodil...ziadna chyba na palubaku sa neobjavuje B)

 

post-19535-0-32643500-1348657823_thumb.jpg

 

Este pridam aktualne jubileum, takze vieme co nas caka :D

 

post-19535-0-26254400-1348659495_thumb.png

 

Mam FL 10/09 classic-family nieco som uz dokupil. Chcem sa informovat na tie veci, co si si dal ty: - aktivacia Coming home - manual - aktivacia Cornering Lights + - aktivacia pretocenia ruciciek na budikoch pred startom. ??? Dik moc.

Odkaz ke komentáři

Chalani poradte prosim.

Chcem si dorobit tlacitko na SET tlaku v pneumatikach. Co viem, tak senzory tam mam, len potrebujem dorobit tlacitko. Co k tomu vsetko potrebujem?

Viem, ze treba samotne tlacitko TPM /1Z0 927 127 C REH/ + konektor /4D0 971 636 B/ a co dalsie? Kable, alebo tak....? :huh:

 

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=7010&view=findpost&p=1283566

 

Diky :pivo:

Odkaz ke komentáři

Len si to doma pekne hromadim na kopu a na jar to ponahadzujem. A kedze na octu pojdu aj velke nove znaky (cakam na zadny z rapidky), tak by bola skoda nedat ich aj na kolesa. Aj tak su to len male prkotinky...oproti borcom, co tu prerabaju 3/4 auta :lool:

Inak som ich nasiel na susednom fore za nejakych 400kc s postovnym, tak som si ich nemohol nechat ujst :D ;)

 

P.S: este cakam na listy, lebo chalan chce za lakovanie mojich povodnych 70€ :wacko: a za 50€ (uz s postovnym) mam nove, z RSky a uz v laku...tak uvidim, ako to dopadne...

Odkaz ke komentáři

Ja som od neho bral,lišty neboli nové,obojstranná páska samozrejme odtrhnutá a dokonca boli použité.Druhý raz by som od neho už nebral.Cenu mi dal nakoniec 45€ s poštovným,ale to,že sú použité napísal až vtedy,keď ich odoslal,to sa ešte dalo prežiť,ale najviac ma vytočilo,že odtieň farby vôbec nesedel...

Odkaz ke komentáři

Aha, diky za upozornenie :palec: , mne pisal toto:

"Farba by bola,to nie je problem!Listy su ako nove,neposkodene.50 eur je aj z postovnym.Ta obojstrana paska tam nie je!!!Musite si to nalepit,ja to mam na svojej oktavke tiez nalepene.Diki"

 

...ale chcel som to spravit tak, ze tam pojdem osobne, ked budem mat cestu do KE. Taketo veci nerad kupujem, pokial ich nevidim :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...