Přejít na obsah

chiptuning


Doporučené příspěvky

inak dala by sa najst aj nejaka schopna firma na chiptuning aj na slovensku? cim vychodnejsie tym lepsie? ajked pozeram ze tdifun je na morave, to mam relativne blizko, cca 350km palec.gif

 

 

zatial sice chip neplanujem, no mozno niekedy v buducnosti, ked budu nazvys peniazky smile.gif... uz v 4roch ludoch s prazdnym kufrom mi to pride lenive laugh.gif

Profituning

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Tak už taky patřím do klubu silnějších. Děkuji Zdeňkovi (TDIfun) za rychlou (cca 3 hod.) a precizní práci. Dostal se na 145 HP a musím říct, že je to neskutečně znát (plynulý zátah na kterýkoli převodový stupeň, nižší spotřeba na známých trasách). Vyměnil mi hned i vzduchový filtr (ten původní si nepřejte vidět) a celý postup mi trpělivě vysvětlil. TDIfun vřele doporučuji...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj všichni, jak jste spokojení s chipem u 1,6Tdi. Máte nějaké problémy? Já začínám mít čas to konečně řešit a dokonce se mi naskytla možnost, že v září budu muset pracovat v Českém Těšíně, takže to vypadá že to nechám udělat u tady hodně chváleného TdiFun, teda jestli bude mít na mě čas :-) V okolí Brna jsem nic zajímavého nenašel.

Ještě chci slyšet Váš názor, jestli se to u mé pět let staré Octavie II vyplatí, mám najeto 130tis. Km, nebo je to zbytečný. Nemám z chipem, žádné zkušenosti. Hlavně nevím jak se to negativně promítne na emisích (technická) a opotřebení filtru DPF.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak se hlásím, že ode dneška jsem v klubu chiptuningu od TDiFun :rolleyes: Musím mu ještě jednou poděkovat, za rychlou a bezproblémovou práci :) Takže Všem doporučuji, stojí to za to. Hned jsem to byl trochu projet a o opravdu je to sakramenský rozdíl, škoda že jsem to neudělal už před rokem. Ještě mi upravil otáčky na volnoběh, byly nízké, což při volnoběhu bez zátěže způsobovalo hlasitější tráktůrkovský zvuk ("sorry za lama pojmenování :lol: ") takže teď to má kultivovanější a tišší chod. Asi víc k tomu dodá TDiFun, co by to mohlo způsobovat v budoucnu za potíže Takže teď mám krouťák max.299,38Nm při 1842ot/min a max. výkon 137,85PS při 4359 ot/min.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Dobry den vsem. Procitam forum o chipu a musim prispet troskou. Mame chip na 8 octavkach a nekolika jinych autech od autochip.eu . Ja se k nim pridal pred 2 mesici. A moje dojmy? Uplne jiny auto, zabavny. Zatah dvoulitru, do otacek jde jako pila. Kroutak krasne graduje. Jezdim zostra, spotreba zustala stejna ( ale zase si troufnu na veci o kterych se mi driv nezdalo ). Cena o vikendu necele 4tis! A ted proc pisu. Minuly tyden jsem rano okinu nenatocil. V servisu vynesen ortel - ridici jednotka. Mel jsem infarkt. Zkusil jsem zavolat do chiptuningu a odpoved me prekvapila ( o zarukach pisi, ale realita je v tomto state uplne jina ). "Zitra si auto odtahneme a pozitri dovezeme". A tak se taky stalo, auto s novou ridici jednotkou ( overeno ) a s omluvou dovezeno zpet ( podotykam je to k nam 300km). Timto bych chtel podekovat pracovnikum "autochip.eu" za prikladne sluzby zakaznikum. Diky.

Odkaz ke komentáři

Dobry den vsem. Procitam forum o chipu a musim prispet troskou. Mame chip na 8 octavkach a nekolika jinych autech od autochip.eu . Ja se k nim pridal pred 2 mesici. A moje dojmy? Uplne jiny auto, zabavny. Zatah dvoulitru, do otacek jde jako pila. Kroutak krasne graduje. Jezdim zostra, spotreba zustala stejna ( ale zase si troufnu na veci o kterych se mi driv nezdalo ). Cena o vikendu necele 4tis! A ted proc pisu. Minuly tyden jsem rano okinu nenatocil. V servisu vynesen ortel - ridici jednotka. Mel jsem infarkt. Zkusil jsem zavolat do chiptuningu a odpoved me prekvapila ( o zarukach pisi, ale realita je v tomto state uplne jina ). "Zitra si auto odtahneme a pozitri dovezeme". A tak se taky stalo, auto s novou ridici jednotkou ( overeno ) a s omluvou dovezeno zpet ( podotykam je to k nam 300km). Timto bych chtel podekovat pracovnikum "autochip.eu" za prikladne sluzby zakaznikum. Diky.

 

 

https://www.google.cz/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&es_th=1&ie=UTF-8#newwindow=1&q=autochip.eu+zkusenosti

nalejvaci.

Upraveno uživatelem Laurin Klement
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

:D :D :D Tak to je fakt vostrý :D to nesmrdí reklamou, to zapáchá jak rok nevyvezená a přetékající žumpa

Hmmmmm. Jasne. To ze clovek nema cas brouzdat po forech a pak se jednou podeli o nazor, vsechno spatne. Jo na dalsi 3 octavky firma ceka, reknu klukum,ze se musi ihned zaregistrovat povinne na foru. Berte to jako smrdutou reklamu nebo nejak jinak. Pridam dalsi, dnes jsme protahli ecce homo s 2.0tdi a chip 1.6tdi. Dva ridici dve auta 8 jizd. Ve vsech jizdach 1.6 o 1.8-2.5s lepsi. Kamos sam neveril. Ale pozor - reklama. Tak jo lidicky, at vam skodovky delaji jen radost. Bye, bye.

Odkaz ke komentáři

Ahoj zvazuju cipnut svoju 1,6 u http://www.mereni-vykonu.cz ma to nekdo z vas od teto firmy ? Jak jste stim spokojeni? , jak vypada spotreba ?(o kterou me jde nejvic) jezdim jemne a spis v nizsich otackach .Vim ze jsou i preciznejsi firmy, ale zas z dvojnasobnyma nebo trojnasobnyma cenama .. to uz do cipu nedam nechal bych to tak ( uver na barak je prednejsi).. nebo nejaka jina firma v dobrem pomeru cena / sluzby - zaruka ( timto nijak nechci podcenit sluzby nejlepsich upravcu co dvakrat meri s autem si daji vic prace lip ho naladi a maji vic zkusenosti , lepsi vybaveni lepsi zaruka atd.. chapu ze to pak musi byt drazsi )

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...