Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
hokejka

chiptuning

Recommended Posts

Pokud si to turbo vyměníš, nebo ti to někdo udělá, tak myslím, že třeba MotorPower, nebo TDIFun nebude mít problém ti doladit soft... Ale taky mě to zajímá, taky bych rád víc výkonu :D

Zdravim vespolek,

laicky dotaz "zadny pokus o flame" Jak je to tedy aktualne s chipnutim a STK?

predem mnohokrate dekuji

R.

Guest tomxass

Pani, mam najnovsi SW, ktory riesi dieselgate, chcem naspat svoje povodne auto + trosku mozno doladit.

Da sa to???

připojím mojí zkušenost z autochip.eu:
podle celkového dojmu z návštěvy tohoto podniku mě vyplynulo jediné. Je to firma zaměřená jen a pouze na výdělek a kvantitu provedených zákroků, nikoliv kvalitu. To neznamená, že se to za menší peníze nikdy nepovede, mají i spokojené zákazníky. Já nakonec spokojený jsem, i když jsem objednal standardní verzi chiptuningu a na válcové zkušebně jsem později zjistil, že mi tam nahráli tzv. Ekotuning. Návštěva se mi protáhla na více než hodinu a půl, což odůvodnili tím, že na můj motor 2.0 TDI CR pro Oc II Scout 4x4 nenašli správnou verzi sw a museli ji stahovat odněkud z Itálie. Sice neuměli najít verzi, kterou jsem objednal, ale ta co stáhli nakonec dobře funguje a rozhodně ji nenechám přepsat verzí "Dieselgate", kterou mi vnucoval servis Škoda. Na STK jsem prošel s výborným výsledkem, saze dokonce čistá nula :-) .

V 8. 3. 2019 at 10:21, Martas67 napsal:

připojím mojí zkušenost z autochip.eu:
podle celkového dojmu z návštěvy tohoto podniku mě vyplynulo jediné. Je to firma zaměřená jen a pouze na výdělek a kvantitu provedených zákroků, nikoliv kvalitu. To neznamená, že se to za menší peníze nikdy nepovede, mají i spokojené zákazníky. Já nakonec spokojený jsem, i když jsem objednal standardní verzi chiptuningu a na válcové zkušebně jsem později zjistil, že mi tam nahráli tzv. Ekotuning. Návštěva se mi protáhla na více než hodinu a půl, což odůvodnili tím, že na můj motor 2.0 TDI CR pro Oc II Scout 4x4 nenašli správnou verzi sw a museli ji stahovat odněkud z Itálie. Sice neuměli najít verzi, kterou jsem objednal, ale ta co stáhli nakonec dobře funguje a rozhodně ji nenechám přepsat verzí "Dieselgate", kterou mi vnucoval servis Škoda. Na STK jsem prošel s výborným výsledkem, saze dokonce čistá nula :-) .

Se zaplím egr nebo egr off ?

Já jsem si teď všiml, že když jezdím na rezervu, tak se egr uzavře a filtr se prakticky neplní, což je stav proti klasickému provozu velmi dobrý, protože filtr se mi plní poměrně rychle přes 450 km už se nedostanu.

ani s egr-ventilem, ani s dpf jsem nic neprováděl, vše v původním stavu. Přikládám graf po úpravě od autochipu, samozřejmě nakopli krouťák v nízkých otáčkách, plynulejší nástup výkonu by byl určitě lepší řešení, ale mohlo to dopadnout i hůř.

Graf_Oct2ScoutTDI_103kW.jpg