Přejít na obsah

Zadní čirá LED světla sedan ?


Palmer

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim panove, tak jsem si taky poridil zadni LED na svoji O2 combi. Chtel jsem original, ale ta cena byla prehnana.T ak jsem sahl od litecu kourove/cerne. Dostal jsem k tomu návod jak pro mag.ra vse pekne na obrazku a popsano. Tak jsem vse zapojil a svitilo mi vzdy pul svetla vrch a spodek jinak vse jelo tak jak ma. Hral jsem si s tim 3 hodiny a uz jsem to chtel poslat zpet ze je to sunt. Na druhý den jsem to jeste jednou zkusil a ono to svitilo cele:-D pak jsem zjistil ze musim zachovat stejne propojeni takze +NA + a -NA - . Peehodit pozdeji to nelze ma ro paměť. Jinak spokojenost. Poslu foto

Zdravim panove, tak jsem si taky poridil zadni LED na svoji O2 combi. Chtel jsem original, ale ta cena byla prehnana.T ak jsem sahl od litecu kourove/cerne. Dostal jsem k tomu návod jak pro mag.ra vse pekne na obrazku a popsano. Tak jsem vse zapojil a svitilo mi vzdy pul svetla vrch a spodek jinak vse jelo tak jak ma. Hral jsem si s tim 3 hodiny a uz jsem to chtel poslat zpet ze je to sunt. Na druhý den jsem to jeste jednou zkusil a ono to svitilo cele:-D pak jsem zjistil ze musim zachovat stejne propojeni takze +NA + a -NA - . Peehodit pozdeji to nelze ma ro paměť. Jinak spokojenost. Poslu foto

post-30327-0-33302200-1388920865_thumb.jpg

post-30327-0-12446900-1388920921_thumb.jpg

post-30327-0-44016800-1388920987_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Nazdarte som tu síce nový ale mam takú banálnu otázku ohľadom týchto led svetiel neviem či to už niekdo riešil ide o sneh momentálne bola zima biedna ale keď bude tak si myslím že bude tieto led svetla asi ťažko vedieť preto lebo nevyžarujú žiadne teplo a tým pádom sa na nich bude hromadiť sneh a auto nebude vedieť ako to je?

Odkaz ke komentáři

Nechcem sa nikoho dotknut, ale moj nazor je taky ze tie led svetla vypadaju ako nejaka lacna cinska pikacovina :wallbash: sice su z ciny ale je to priam strasne :(

Je to focené mobilem takže kvalita na pikaču,pokud se ti nepačí tak si to nech pro sebe. Je tu spousta lidí kterým se to libí,tak jim to nehan :palec: taky ti nehanim co máš na svém autě a je to každého věc,jak si zkrášluje svojí drahou polovičku.

 

Jedná se o lampy pro čínskou škodovku,tudíš jakoby original díl.Nikdo si to vysvětlí trochu jinak jen proto že byly vyrobeny v číně B) ty co mám na autě jsou upravené folií a je tam poštelovaná svítivost...

Odkaz ke komentáři

pěkný, ale ty přední světla...taky jsem je měl a už nikdy více...jak ti to svítí?

Nemůžu si na ně stěžovat,vypadaj na autě krásně a když tam máš dobré žárovky a seřízené čočky tak to svíti pěkně :palec: já tam mám PIAA žárovky modrofialové.jezdim stim skoro 2 roky,policajti nic,hezky to vypadá na autě a hlavně v noci vidíš :)

post-22138-0-76571400-1394961227_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jsou tam klasický DEPO čočky,ale já jsem je před rokem reklamoval a přišly mi o dost kvalistnější světla než jsem měl,provedení světel i materiál je uplně jinej než předchozí. Tak je možný že tam jsou i jiné čočky,jelikož je to jejich naká vylepšená verze světel,protože na předchozích typech byly furt naké vady,praskaní předního čirýho plasu na sluníčku,mlžení světel,atd..

Odkaz ke komentáři

To je tím, že to svítí špatně = u face BCMka to jde nastavit a pak to svítí jako plocha a vypadá to pěkně. Nemluvě, že není to světlo podle fotek zapojené jak by mělo(nesvítí celé Cčko).

:-D pokud vim tak si mi to montoval ty, svítivost si mi tam šteloval,mlhovky si mi tak taky dělal a to že to nesvití klasicky do C je záměr se odlišit,hlavně je to o hodně hezčí než aby svítila jen jedna horní lišta..

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím pánové prosím o radu s pomoc  Sehnal jsem si zrcátka z O2 face na pred face mám zrcátka el.instslaci motorek  Vyměnil jsem instalaci a motorek nějak to nechce fungovat třeba okna nereagují na vnitřní ovladač  Když na klíčku podrzim odemknout tak okna dolů jdou všechna ale když podrzim zamknout tak okno řidiče nereaguje a sklopí se zrcátko jak to prosím mám rozchodit 
    • Zdravím, podařilo se vám vyřešit tenhle problém? Mám totiž na svém autě úplně ten samý. Rezonanční zvuk od motoru při 1100 ot a netuším co by to mohlo být. Jediné co mě napadá je spojka. 
    • Zdravím, začala mi skákat závada airbagů, na diagnostice to píše tyto chyby viz. foto. Mate s tím někdo zkušenost? Diky za rady… 
×
×
  • Vytvořit...