Přejít na obsah

Zelenáda Citigo


Doporučené příspěvky

Jak psal Skaja... odpoj filtr a nastrikej cistici tekutinu smerem k vyparniku... musi byt zapnuta klima aby to zreagovalo na vyparniku a potom to vytece... Jestli si na to netroufas doporucim ti borca co ti to udela. none problema...

hlavne to nesmis strikat na ventilator , potom by se ti casem spalil ... Ale jsetli ti to delali v servisu a smrdi dal reklamuj... co jineho...

Odkaz ke komentáři

Díky za rady, díval jsem se že mám v okolí několik lidí z fora se co profesionálně zabývají servisy a klimatizací, tak bych jim to svěřil do péče.

 

Jen snad ještě upřesnění, ta klima (studená) / topení (teplé) mi nesmrdí celou jízdu ani hned po nastartování. Třeba při poslední jízdě Brno - Praha to z ničeho nic zasmrdělo cca na 2 minuty a poté bylo po zbytek cesty po smradu.

 

I takhle se dokáže rozdráždit Zelenáda, když jsme chvíli čekali na přítelkyni

post-229-0-13680900-1354282217_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Věřím,

že bude několik Shellek s těmito rozdílnými cenami, ale 90% bude frančíz, tedy ceny plus mínus podobně.

 

Mě to vyhovuje, přes D. Počernice jezdím často, stejně jako do Brna kolem Jihlavy a tak jsem spokojen. Samozřejmě že v nouzi člověk natankuje kdekoliv a za jakoukoliv částku.

Odkaz ke komentáři

Auto bylo ráno předáno do servisu a nebyl jsem moc šťastný při odchodu ... že se pokusí změřit nějaký tlaky, těsnost apod., ale pokud se nic nevyskytne tam mi odpoledne auto vrátí a mám se na ně obrátit, jakmile se něco fyzicky rozbije - stane nefunkčním a bude to prý zjevné. Prý na tyhle "sporadické" chyby nemají čas a ani možnosti, jak na to přijít (jezdit, vyměňovat různé díly apod.). Což na druhou stranu plně chápu, jen mi přijde poměrně škoda, že člověk ví že je zřejmě něco špatně a dalo by se tomu ještě za včas zabránit, ale ne, počká se až to umře i za to, že člověk zůstane trčet třeba někde na dovolené.

 

Více odpoledne, až si auto vyzvednu.

Odkaz ke komentáři

Zelenáda je doma a moc mě nenadchli - závada nenalezena. Mám se na ně prý obrátit, až bude závada viditelná (nějaká kontrolka bude svítit nebo bude něco rozbitý), teď mi prý nemohou pomoci. I když to na jednu stranu chápu, co na to říct. Budu jezdit a uvidíme, ještě mám možnost cokoliv reklamovat do 11/2015, tak třeba se jim to pak trošku prodraží :D

Odkaz ke komentáři

Sporadicky se vyskytující se zápach coby pálení. Podezření bylo na únik chladicí kapaliny, oleje a nebo poškozený výparník.

 

Nicméně Škoda řekla že je vše v pořádku a tak se uvidí časem. Na druhou stranu chápu, pokud není nic poškozeno a žádná kontrolka nic nesignalizuje, mělo by být. Ale nejsem blázen a vím co cítím...no uvidíme, jezdím poměrně dost a tak by se mělo případně na cokoliv přijít.

Odkaz ke komentáři

Dnes jsem Zelenádě koupil novou dálniční známku na rok 2013.

 

Nikdy předtím jsem nesundával žádnou starou známku a tak jsem nevěděl, co mě čeká. Všude se člověk dočte o krádežích známek a nebo o přelepení známky při výměně skla, ale postup udělej si sám. Říkal jsem si, že jde o běžnou nálepku s tím, že se akorát bude při odlepování trhat co by bezpečnostní puzzle a ono ejhle. :huh: Nejen že se trhá, ale padá z toho jakejsi bordel jak ze třpytek. :angry: Tak jsem kousíček po kousíčku odtrhával až mi zůstala taková ta viditelná lepící skvrna, co zůstává po nálepce a tak jsem ji krásně oškrabal nehtem. Poté jsem vzal Sonax na skla a člověk by nepoznal, že tam nějaká známka byla. B) Poté jsem musel otřít palubku, vyklepat kobereček a bylo hotovo.

Odkaz ke komentáři

Pokud chceš tu známku odstranit šetrně, aby se nerozsračkovala, tak je potřeba ji lehce nahřát ;) Ideální je třeba horkovzduška, ale stačí i obyčejnem fén. Ale zas to člověk nesmí přehnat, protože když je nahřátá moc, tak se natahuje jak žvýkačka a pak už se nesmrskne, ale zůstane vytahaná :D ...To se mi stalo jednou se švýcarskou, ale i tak fungovala dál (oni maj jen roční, takže když člověk jede jednou za rok do Ženevy na autosalon, tak je škoda to pak vyhodit).

Odkaz ke komentáři

konečně pořádný fotky OIII na kterých je vidět jak to auto vypadá, předek ok, líbí se mi, spodní nárazník mi připomíná ten můj na G6,

ten zadek se mi z tohoto pohledu nelíbí, přijde mi tak nějak těžkopádný, což je navíc umocněné tím zvednutým plechovým zadkem dveří do okna, jinak zadek čistě při pohledu zezadu ok., je to Octa, tak má prostě dlouhej převis no, za mě by mohl být kratší.

Odkaz ke komentáři

Ano, tříválec 55 kW (nejsilnější která se prodává). Primárně jezdím sám, případně s přítelkyní a asi 3x jsem vzadu vezl bratra. Takže pro moje potřeby zn. ideál a to nemluvím o tom, že 95% cestuji po Praze, takže opět ideál vůz na cestování po velkoměstě. ;)

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...