Přejít na obsah

Zelenáda Citigo


Doporučené příspěvky

Nech si zapsat, že závada byla zjištěna technikem, potom ji musí opravit do 30 dnů, pokud se bude znova opakovat, mají další pokus a ten je poslední, ale pokaždé musíš mít záznam, že závada byla zjištěna, což na tom prvním bohužel není.

Záruka je od výrobce na auto, buď klasika nebo prodloužená, pokud splníš podmínky (prohlídky atd...) pak nemá vliv, jestli je auto ojeté, referenční či jiné

Odkaz ke komentáři

18.1. byla Zelenáda na popud techniků Škoda Auto Mladá Boleslav přistavena do servisu na přehození předních tlumičů, levý za pravý vzhledem k vyskytujícím se zvukům při přejezdech po nerovnosti.

 

Po ujetí cca 500 km bych řekl, že přehození výrazně pomohlo, ale ještě to není úplně bez zvuků.

 

Zatím s tím asi počkám na léto, respektive až opět najedu několik dalších km.

 

Jinak dnes byla opravdu poměrně velká zima, ale Zelenáda si s ní poradila bez problémů, navíc si během dne užila menší výročí a tak jsem ji prohnal myčkou (po 2200 km od poslední myčky).

post-229-0-76959100-1359216081_thumb.jpgpost-229-0-67937100-1359216084_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Pokud jsem to pochopil z těch obrázků správně, tak ta montáž je naprosto triviální záležitost...dokonce bych řekl jednodušší než síťka do kurfu, protože se nemusí ani vrtat lol.gif

 

...A nemyslím si, že škodovka nemá etku ostatních značek (a naopak), já třeba několikrát objednával ve škodováckým autorizáku díly na VW a sice se na to borec netvářil dvakrát nadšeně, ale sehnal to. A přitom jsem mu říkal, že jestli je to problém, tak se můžu stavit ve VW, až pojedu někde kolem...ale na to mi řekl, že to není zas tak horký, že to sehnat umí.

Odkaz ke komentáři

V průběhu týdne jsem narazil na jednom zahraničním webu na kód 1ST061123, co se jevilo jako originál Škoda loketní opěrka pro Citigo a tak jsem vznesl dotaz do Škodovky a opravdu, je tomu tak. Cena v Praze je cca 2950 Kč, což je jistě přijatelnější jak z Mii. Zřejmě se nakonec bude lišit v barvě či držáku.

Odkaz ke komentáři

Tu desku na dvojité dno kufru a vyrovnání plochy kufru, když sklopíte sedačky bych chtěl.

 

Nemá prosím někdo Etku, jaké číslo to má a případnou cenu? ...mělo by to být u VW Up!

 

P.S. Aspoň majitelé Citigo víme, k čemu máme v kastli v těchto místech díry. Slouží na montáž tohoto prvku a troufám si říct, že by se tímto i zakrylo velká část nekrytého boku kufru.

 

post-229-0-40454400-1360910032_thumb.jpgpost-229-0-17753800-1360910034_thumb.jpgpost-229-0-98002100-1360910035_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...