Přejít na obsah

Zelenáda Citigo


Doporučené příspěvky

Myslíš prostor pod sedačkou a nebo nádrž jako taková? :huh:

 

Popravdě jsem se snažil nějak oddělat / sklopit spodní část zadních sedaček a nějak to nejde. Mohou být neoddělávací, respektive přišroubované či jinak přichycené? Ve Fabii šla spodní část zvednout a na ni se položila část se zády.

Odkaz ke komentáři

Jo to nevím, popravdě mohlo jít o cokoliv, jelikož jsem to auto koupil s 2 tisíci km, což mohly být cca 3-4 nádrže a to mi ještě půlku nechali při prodeji a tak to prakticky ani nikdo moc neprojel. Já s tím mám už něco přes 5 tisíc za 3 měsíce a na tohle jsem narazil. Mi to připadá, že to začalo s ochlazením počasí, jiní tvrdí že to bylo slyšet od začátku, tak nevím.

 

A to lze nějak odsát nádrž, a nebo by ji museli oddělat a podívat se dovnitř? Všechny ty varianty mi přijdou šílený, ale na druhou stranu se chci toho pazvuku zbavit. Jsem se Zelenádou naprosto spokojen, ale když mi ten zvuk přehluší i rádio, není to moc příjemný. Navíc ten pazvuk nevyvolá každá díra, ale jen některé nerovnost, díry a převisy.

 

sedacky_008_jpg_11803.jpg

Takhle šly sedačky sklopit i ve Fabii, ale u Citigo nelze tu sedací část oddělat, sklopit apod., tak se to musí asi nějak demontovat. Pokud je pod tím kastla bez látky, tak by mohl jít zvuk i odtamtud.

Odkaz ke komentáři

Jo jo, historii tvého CityGo sleduji po celou dobu co tu o něm píšeš a vím že jsi moc spokojen. Mě by taky pazvuk v autě pěkně štval a pátral bych až jeho do vyřešení. Tou nádrží to snad nebude, ale možné je všechno.

Ještě mě napadlo, nemůže nějak vrzat zadní tlumič, jeho zavěšení a nebo třeba prasklá pružina ? No každopádně se nenechej technikem v servisu odbýt.

Odkaz ke komentáři

Ani nevěřím, že jsem s tím vydržel jezdit do dnešního dne :lool:

 

Technik byl velice příjemný nejen při přebírání auta, ale i u předává zpět. Alespoň vím, kam se příště obrátit - Porsche Smíchov, Praha.

 

V 3K autoservisu se mimo vyplnění té svolávačky do servisky už neukážu :D

Odkaz ke komentáři

Tak jsem pídil po skladovkách Citigo na Škoda Plus a narazil jsem na jedno Citigo Elegance z 5/2012, co má bílé podsvětlení budíků ale se zeleným displejem :huh: a tak by mě zajímalo, jakou barvu má osvětlení palubky ale zřejmě asi zelené :rolleyes:

post-229-0-39430500-1353234560_thumb.jpg

 

Jinak jsem neuvěřil těmto fotkám, respektive porovnání Citigo Active a Elegance...

post-229-0-97871600-1353234553_thumb.jpg

tachometr pouze do 180 kmh, nemá otáčkoměr a informace o stavu nádrži

 

post-229-0-84030400-1353234555_thumb.jpg

nemá páčku na vnitřní cirkulaci, tlačítko na klimu apod., tedy zřejmě jiná deska tlačítek :huh:

 

oproti tomuto

post-229-0-87919200-1353234557_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Po včerejším večerním vytahování nákupu doslova po tmě jsem se rozhodl, že si udělám vlastní světýlko do kufru a ani to netrvalo tak dlouho. Jel jsem se podívat do Baumaxu, Globusu - baumarktu a nakonec jsem skončil v Ikei, kde jsem koupil za 39 Kč LED svítilnu s magnetem / možnost nalepení oboustrannou lepicí páskou a k tomu jsem ještě za 39 Kč koupil sadu 10 ks alkalických baterek.

 

Funkci to splnilo na 100% a celkem se divím, že magnet vydržel i několik příčných prachů a děr.

 

Za ty peníze se divím, proč to tam není z výroby :o

 

post-229-0-94481400-1353258778_thumb.jpgpost-229-0-22134400-1353258775_thumb.jpg

a jedna s bleskem, kde jsou vidět obě síťky za luxusní cenu montáže :D

post-229-0-69426700-1353258776_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...