Jump to content

Kubeho VW Touran alias STITCH


Kube

Recommended Posts

Tak dnes mi jsem koupil new zimaky na doporuceni Cosbyho a jsou to tyto: 205/55x16 Dayton DW510. A taky se mi podarilo sehnat origo plechas i s gumou do rezervy takze taky radost ;) Ted jeste vyresit to radio :( Par fotecek :rolleyes:

post-3498-0-16810500-1349890015_thumb.jpg

post-3498-0-73099600-1349890074_thumb.jpg

Link to comment

Takze dneska probehlo prezouvani na new zimaky a taky sehnani new gumy na tu rezervu... Trosku jsem koupi z duhe ruky ulit a guma byla pekne k hovnu takze letela pryc ale Cosby byl tak hodny a nejakou mi nasel. Takze Stitch ma ode dnesak nove zimacky a to Dayton DW510 v rozmeru 205/55 R16 :rolleyes: A zitra dostane konecne poradny servis :wub:

post-3498-0-56613500-1351180316_thumb.jpg

post-3498-0-03200100-1351180469_thumb.jpg

post-3498-0-23986100-1351180563_thumb.jpg

post-3498-0-51652000-1351180691_thumb.jpg

post-3498-0-34310000-1351180744_thumb.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Příspěvky

    • Dnešný progres. Koberec vytepovany už par dni suchý, nastriekal som nanho zafarbujucu farbu na koberce a opäť vyzerá pekne čierny, posúďte sami 🙂 uvidim co to vydrzi, snad nebude púšťať farbu. ďalej som zacal vytlmovať, este treba dokončiť druhu vrstvu ale uz mi dnes došla energia.
    • enkoder je součástka v každém přepínači. Osička toho přepínače točí mechanismem, který generuje signály vpřed a vzad pro jednotku.  Tahle součástka se dá změřit, když jí odpájíš z plošnáku tak jí zkontroluješ. Řekl bych, že kodováním to nebude, když ti fungují ostatní tlačítka...  
    • Hlásím opět problem. Na tlf to jde, na pc ne. Stejná wifi. Nejde ani jeden prohlížeč
×
×
  • Create New...