Přejít na obsah

Historie vozu podle VIN


schwaara

Doporučené příspěvky

dobry den,

pozeral som si jednu Octaviu II , a potreboval by som pomoct, vraj jazdila v holansku a bojim sa o stocene km a o historiu vozidla . VIN: TMBGS61Z482168944

viete mi to niekto zistit ???? dakujem

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdnů později...
Guest Mistře

Ahoj brousím tady po foru a zabrousil sem sem a chtel sem poprosit zda by bylo mozno zjstit historie vozidla servisy,vybava vse co jde diky moc Kruldas :-)Muj email mefesto@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Guest DJ Hrabě

Nazdar lidi,dneska jsem se zaregistroval a celkem mě zaujalo toto vlákno a vzhledem k tomu že jsem čerstvý majitel Octavia 2,tak jsem se chtěl zeptat zda by šlo něco vyčíst z tohoto vinu TMBGS21ZX62231244. Něco málo o autě vím,ale zkouším zjistit jestli je tam nějaká nadstandardní výbava a zda servis pasuje. Předem díky všem za info,popř. zda by šly poslat na email DJHrabe@seznam.cz výsledky.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...

Zdravím,

myslíte, že byste mi mohli zjistit něco bližšího pro vin. TMBHS21Z982094692. Našel jsem jen nějaké základní údaje. Měl by to být dovoz z Itálie a ma najeto 164tk. Údajně autorizovaný servis v Itálii. Měl by být přelakovaný blatník. Je nějaký rozdíl pro vozy do Itálie a např. do ČR?

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři

Ak myslíš rozdiel medzi výbavami, tak áno, pre rôzne trhy sú rôzne výbavy - Elegance z IT je niečo iné, ako Elegance z CZ. Môže byť rozdiel aj v chladiacej sústave, typicky autá pre severské štáty majú sériovo vyhrievanie sedadiel aj v najnižšej výbave atď...

Odkaz ke komentáři

Díky 160R za odpověď, ale již to není aktuální. Když jsme dali návrh, aby bylo ve smlouvě prohlášení, že auto nebylo havarované a že kilometry odpovídají skutečnosti, tak nám bylo řečeno, ať si auto koupíme někde jinde a už se s námi nikdo nebyvil:-).

každopádně díky.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

zdravim tak sem si take nechal projit vinko a sem fakt nastvany manik rika auto je v poradku ma servisku projety v dekru ,ale kdyz sem dosel do skody tak jediny zaznam je ze v roce 2011 pri 110tis jedna zarovka v mlhovce byla spatna ,tak uz nevim kde hledat info ,vin mam TMBGE61Z862197738 a kdyz dam dekoder co jsou na internetu tak to najde jen klasiku ,nevite zda to fakt je tak spatne dekuji vsem

Odkaz ke komentáři

brasel: Dekodéry z internetu vedia zistiť len to, čo je priamo zakódované vo vin kóde. A ak záznam zo servisných systémov obsahuje len ten jeden záznam, tak veľmi nemáš ako zistiť nič iné. Nemáš sa totiž o čo oprieť, neviem ako to máte v CZ, ale u nás sa dá ešte pozrieť stav km vo voľne prístupnej databáze absolvovaných STK. Podľa vin kódu máš staršie auto, takže určite už nejakú absolvovalo...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Hezký večer přeji,

 

mohl bych poprosit o vyjetí alespoň nějakých dalších dat o vozidle Oct 2, předFL, r.v.2006 VIN TMBGS61Z772012329 , nevím jestli to auto není náhodou volavka, ale tak nějak se mi líbí i přes vyšší věk, nájezd by měl být okolo 180tkm, s tím bych i počítal, dle nabídky má servisku a doložitelný stav tachometru, samozřejmě je to koupeno v D...

 

Velice děkuji, nemám ani problém zaplatit těch 500 v autorizovaném servise, ale nějak nemám kvůli služebním cestám čas objíždět servisi o víkendech.

 

Opravdu děkuji moc!

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zdravím,

mohu poprosit o prověření vozu VIN: TMBHG21U112464335 chtěl bych ho příští týden pořídit a dle něčeho co jsem vykoumal na Autotracer jsou 4 záznamy o poškození 4 o tachometru a 3 servisní úkony ale jaké to se tam bohužel zdarma nedočtu. Pokud se k tomu někdo dostane a zjistí více info poprosím na email j.krejcikj@seznam.cz

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři

Nalejme si čistého vína, ako sa u nás hovorí. Keďže posledný relevantný údaj je z februára 2013, myslím si, že je "mimo mísu" požadovať údaje o servisnej histórii. IMHO v servisnej histórii sú len údaje o úkonoch konaných v autorizovanom servise AŠ. Ak to bol servis napr. Mazda, nič tam nieje. A teda žiaden rozumný autorizovaný servis požadované údaje ofiko nezverejní. Ak to niekto chce robiť ako bokovku riskuje problémy s AŠ. Zmluva o autorizovanom servise mu to zakazuje. Údaje takto získané nemajú žiadnu váhu v spore s predajcom. Niektoré servisy údaj možno poskytnú vo forme "tu sa pozri na monitor, ale na papieri nedostaneš nič". Na vlastnej koži overené.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

Nejlepší ověření je vždy v autorizovaném servise, jakmile tam nic nesedí tak po dotyčných chtějte aspon ukázat faktury že to měnily jinde. A ověření kilometrů, když nebyl autorizák můžete aspon zlehka na STK, musejí tam vždy psát kolik to mělo km, ale nebude to zadarmo musíte něco dát do kapsy. Není to zrovna ještě povolené, ale snad od ledna by mělo být. Ale jistota je až u auta co má kompletní historii v autorizáku, oni mají vše zapsáno v PC, protože vše se nepíše do servisky. Jinak se to dá ještě pomocí diagnostiky, ale není 100 %, protože někteří to umějí vymazat už všude, ale někdy přece jen se to někde najde. Protože těch míst kde se ukládají kilometry je hodně senzorů.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Já už ji koupil. je to dvojkova po faceliftu 2009 1.8 TSI 4x4. Autobazar má 7denní lhůtu na vrácení vozu a následnou výměnu. Dnes mají autorizáky zavřeno, tak to zkouším alespoň takhle, protože lhůta na případnou výměnu je do zítra. :/ Ale jinak je v poho, po veškerém servisu atd. akorát nájezd 200 000 km. Jak to vadí u tsi motorů?

Odkaz ke komentáři

jj, v aaackach, podle servisky to bylo pravidelne v servisu, naposledy minuly rok bylo kompletne vse meneno, mela by to byt kompletka. jen me ze zvedavosti zajima ta vin historie a taky, jestli u tsi neni problem 200 tis. km najezd. Jaky s tim mas zkusenosti atd.? Muzu i poslat par fotek pres mail, kdyz pisnes na heuler@seznam.cz nebo jestli mas icq a chvilku cas to probrat a tak. je to octavka 1.8 tsi 4x4 r. v. 2009 po faceliftu v plny vybave

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...