Přejít na obsah

Hyundai i30 CW - 1.6 CVVT 93 kW


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

No nevím, nevím, vrže ti palubka po pár km, volant v prdeli. A to po pár km. Já se byl svézt s i40, protože někteří říkali jak je super, ale už od nasednutí jsem měl jasný pocit, že tohle auto bych nikdy neměl rád. Celý je to divný a čiší z toho laciná bída. Detaily nedotažený a kam není vidět, tak je to jen tak, aby to bylo. A jízda o ničem, podivné chování motoru a převodovky.

Nechápu, že si tohle někdo koupí, když navíc ten rozdíl oproti pořádnému autu je nevýrazný.

Odkaz ke komentáři

Tak co si budeme povidat, vrzani palubky neni nic zvlastniho ani u mnohem premiovejsi znacky. Treba moje e90ka je tim povestna. Ja mam asi dobry kus, nic nevrze. Ale treba u predeslyho Passata hruza..... A volant? Treba rodice ho nechavali menit na zaruku po cca 5ti tis.km. Zacal se loupat. A to jsme to kupovali jako funglovku-Octavia

 

Ja myslim, ze Korejci to dost doladili a jsou konkurenceschopny. Je pravda, ze i40ku bych nekoupil, prijde mi draha, sle treba i30 nebo Kia Ceed jsou pekny, vybaveny auta za hezkou cenu.

Odkaz ke komentáři

muj Hyundai i30 je bezpecne auto... :)

 

Cituji z článku, ktery vysel na idnes...

Folksam chválí také vysokou úroveň bezpečnosti některých menších aut. Vysoké hodnocení dostávají korejská dvojčata Hyundai i30 a Kia Ceed předchozí generace, vyráběná v letech 2007 - 2011. U malých aut jmenuje aktuální Škodu Fabii a Ford Fiesta.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...