Přejít na obsah

Hyundai i30 CW - 1.6 CVVT 93 kW


Doporučené příspěvky

Hh... diky Marecku ;)

 

Lubi... jsem v pohodě... me to auto prijde krasny ;)

Feki... ta nova i30 se mi taky moc libi... :) akorat ma na muj vkus ten kombik takovej baculatej zadek... to ta předchozí verze co mam ja je takova min kombikova...spis takovej větší hatchback s uzasnym prostorem uvnitř ;)

Odkaz ke komentáři

Můj novej šéf koupil nějaké Hyundaie mladým novým servisákům a už prej nikdy víc tuhle chybu neudělá.

Vorlajz, když najedeš málo, tak klidně kup něco lehce ojetého a budeš moct mít něco lepšího.

 

 

Tak ne každej má neomezenej rozpočet. A prostě než něco jetýho sáhne po funglovce se zárukou. Jak už jsem několikrát psal, já na Hyundai nemůžu říct špatný slovo. Sám mám služební H1 4x4 a můžu říct, že veškerý Toyoty Hiace, Transportery a Tranzity atd se můžou jít klouzat. Tam, kde všichni končí, projedu razdva. Škoda, že novej model už se ve čtyřkole nedělá, byl by to jasnej nástupce. Dále rodiče mé paní mají Getze, rok 2004, mají ho od novoty a za tu dobu 0 problémů. Teď koupili SantaFe a taky příjemný svezení

Odkaz ke komentáři

Tome...nechci auto, fo kteryho bzdu cpat prachy... rady mam na 5 let zaruku... to je myslím dobry ;) za ty penize to byla nyslim nejlepsi volba... prostor, vykon notoru, vybava a zaruka... ;)

 

Feki...ani nevim... rikali, že se ozvou... pockam jeste tyden... ;)

 

Ted jsem koukal na konfigurator Skody a je k naštvání, ze ta vse priplacis... i za treti hlavovou operku nebo loketku... :(

Jirko... diky ta nazor... ;) prostě ne kazdej ma tolik prachu... vse je o kompromisu... taky bych bral Supa v combiku 4x4 .. ;) hh

Odkaz ke komentáři

Taky by se mi líbilo mít nějakou voňavku, fungl nový auto. Ale jsou teď jiný priority a auto to rozhodně není. Líbí se mi nová Octavie, ale když čtu o všech těch neduhách, tak mě přešla chuť. Jsem si ji jen tak pro srandu nakonfiguroval, 1,4TSI, Elegance a něco malinko navíc a byl jsem na 560 tis Kč :(

Odkaz ke komentáři

Jirko... diky ta nazor... ;) prostě ne kazdej ma tolik prachu... vse je o kompromisu... taky bych bral Supa v combiku 4x4 .. ;) hh

To se mi libi na Hyundai... mel jsem ve vybave vse... nemuael jsem se rozhodovat zsa chci cteci lampicku pod stinitkem za 1.500 apod.priste tam byla, i u ridice :)

Odkaz ke komentáři

ja sa tiez pripajam s pochopenim.... nove auto je nove auto :) 5rokov na neho teoreticky nemusis sahnut a to je fakt dost velka vyhoda :) k tomu vyzorovo sa mi to auticko paci, a snad to jazdnymi vlastnostami nebude az take zle :) a hlavne je ze majitela odvezie z bodu A do bodu B :)

 

 

a vidis, staci pohrozit a hned tu mas reakcie ;) ja som najviac reakcii u seba vo vlakne dostal, ked som do octavky naskladal kvadre, alebo vanu s dlazbou , skus to tiez :D

Odkaz ke komentáři

Feki... na jizdni vlastnosti si nemuzu stěžovat... mrzi me, ze ro nemuzu porovnat s O II... mel jsem Scouta a ten byl nekde jinde... kazdopadne co se mi na ty i30 hodne libi je ten motor... nejede vzbec zle a ma sexy zvuk... tedjak jsem jel z chalupy tak jsem ho radne tocil... trochu prekvapive se to ani moc neprojevili negativne na spotřebě :) docela by me zajímalo za kolik by jel koncernovy TSI...

Tome ten odkaz mi nejde... :(

Odkaz ke komentáři

Nebo něco menšího v krásné spešl nejdražší příplatkové barvě http://ford-autoin.cz/nove-vozy/ford-focus/titanium_17/1018741/

 

Nebo něco levnějšího, jen méně vybaveného . Tohle by mohlo být v relaci toho tvého Hiundaie. Jede to překvapivě dobře, ale tak od 140km/h to razantně chabne. Pokud se to moc nehoní, tak spotřeba do 5 litrů. Zvuk to má jak šestiválec. Docela jsem z toho byl vyvalenej, když sem to zkoušel ve verzi kombi. http://ford-autoin.cz/nove-vozy/ford-focus/trend_18/1018747/

Odkaz ke komentáři

Viktore, z Prahy tam jsi zhruba za tři hodiny. Do Drážďan to je 1,5 hodiny po dálnici D8/A17. Dojedeš až na dálniční kříž Dreieck Dresden-West A4/A17, kde valíš doprava kus po A4 a u letiště (za dlouhým kopcem) jedeš dál po A13 směrem na Berlín. Cestou po pravé ruce mineš závodní a DEKRA testovací okruh Lausitzring. Po nějáké hodině a fousu sjíždíš z dálnice na okresku a jsi na místě ;)

 

Až tam pojedeš, tak bacha na rychlost; A17 je v pohodě, A4 v Drážďanech je 130, v ďolíku a na mostech přes Labe u nákupáku Elbe Park je 100km/h (tam často stojí trojnožky na rychlost i odstup!), do kopce až k letišti je 130, na kříži by měl být limit zase 100, abys následně po A13 na Berlín jel povolenou 130km/h (sem tam snad i neomezeně na pár km...).

 

 

omlouvám se za OT :jelen:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...