Přejít na obsah

Michiho detailingový kroužek


Doporučené příspěvky

Mozna trochu predbiham...ale prosim o doporuceni na pripravky na interier (plastovo-gumova pristorjovka, sedacky alcantar/kuze)

 

...mam tam totiz po zime jak v traktoru :)

 

zatim jsem vybral toto (tusim na zaklade prispevku od Vitta): http://www.detailingshop.cz/plastove-a-pryzove-casti/622-poorboy-s-natural-look-dressing.html

 

,ale asi tak jednoduche to nebude...nejdriv je asi treba umyt a pak teprve natrit timhle ozivovacem, ne?

 

a co ty sedacky ?

 

Pred 14 dny jsem totiz pristrojovku "umyl" vlhcenym ubrouskem z te kulate piksly nekde z benzinky...od te doby ji mam flekatou...

 

Diky za tip

Upraveno uživatelem acter
Odkaz ke komentáři

Poor boys je luxusní produkt. Nejprve palubku vyčisti a pak ošetři PB. Na kůži už jsem tu někdo psal výrobky od Colourlocku, v luxusnější verzi Swisswax.

 

Určitě používej jen kvalitní produkty... Ostatní výrobky z benzínkových nabídek bych naházel do koše...

 

Vitto by ti tu mohl popsat jaké má pocity z PB, já myslím, že budou více než kladné :lool:

Odkaz ke komentáři

CarPro perl je vlastně takovej nanopovlak na plasty (dneska je strašně moderní slovo nano ) Chrání plasty a udržuje je v dobré kondici po dlouhou dobu. Ještě by stál za zmínění Raceglaze Colour Enhance Trim Dressing..docela pěknej finish má :palec:

 

A na konec to nejlepší od DODO z řady Supernatural a to Trim Sealant. Po nátěru na povrch plastu je vrstva ultra-odolné pryskyřice asi 50x silnější než vrstva vosku nebo sealantu. Ideální pro použití na vnější plastové části vozu - především lišty, která jsou již vybledlé. Dodává lištám nový vzhled a chrání před UV zářením. Má velmi dlouhou trvanlivost (minimálně 6 mesíců).

Odkaz ke komentáři

Mozna trochu predbiham...ale prosim o doporuceni na pripravky na interier (plastovo-gumova pristorjovka, sedacky alcantar/kuze)

 

 

porrboy na intros muzu jen doporucit, zasvinenou palubku, ktera byla predtim brana jen tema hruzama od sheronu, z lidlu apod to izivilo a ma to podle me i antistaticky vlastnosti, jelikoz po 14 dnech je to porad jak detska prdelka

 

ovsem pozor, kdyz vam treba naprsi na tapec nez to poradne proschne (me zacalo lejt kdyz jsem delal posledni tapec), tak to udela kolecka a je to flekaty, takze jedine ne v desti :D :D coz ale asi nikoho nenapadne :D

 

vnejsi plastky musim taky neco sehnat, hlavne bych rad neco nanesl na scout plasty, aby byly porad jako novy, sampon pomuze, ale jeste by to chtelo neco z vaseho vyberu.

 

jinak, kdyby nekdo nasel praci prostredek na mikrovlakna, tak sem s nim, prolezl jsem kaufland, globus a ja nevim co jeste a nic. dneska zkusim DM :)

 

jinak cim nanaset ty impregranory jak pise acter?

 

ja myslim ze mikrovlakno by zase mohlo byt OK ne?

Odkaz ke komentáři

Aplikace klasicky mikrovláknem na čistý povrch bez jiných procuktů.

 

Co se týče GT tak C4ka je top produkt s výdrží až dva roky. Prodává se po 15ml, které údajně vystačí na 3m2 povrchu. 15ml a 30ml (30ml cena včetně VAT 42.50 liber)

 

Na detailingshopu vyjde C4 permanent trim restorer na 806.- (766Kč pro členy klubu)

 

 

C2 je na lak, ne na plasty!

Upraveno uživatelem x Michi x
Odkaz ke komentáři

Těžko říct co se stane. karoserie je lakovaná, plasty ne...fakt nevím. Nikdy jsem to nezkoušel :lool:

 

a tak me doporuc, prosim, napriklad primo z detailingshopu.cz, nejakou primo na vnitrni plasty (videl jsem tam i takovy jakoby "tamponky")

 

Moc diky za predchozi rady...

 

Hele na interiér ti stačí obyč mikrovlákna z Kik textilu. Máš li v blízkosti nějaký, navštiv ho :palec: Tamponky nech pro někoho jiného :lol: :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...