Přejít na obsah

Michiho detailingový kroužek


Doporučené příspěvky

Jestli je to na tu tvou, tak určitě abrazivní a nanáším to mikrovláknem a rozleštíš to mikrem s delším chlupem :palec:

 

Nene je to na test na mladý civica, má úplně zmatnělej lak a vzhledem k tomu, že ho čeká kompletní renovace, včetně změny barvy a vyvaření kastle, tak si na tom můžu zatím trénovat :) OK takže vemu abrazivní.

 

Díkes

Odkaz ke komentáři

nechci michimu fusovat do remesla ani na to nemam vedomosti ale z chemickyho nebo fyzikalniho hlediska tak abrazivni= obsahuje micro zrnka nejakeho abraziva (brusiva) to znamena ze je brusna. neabrazivni je ze tyto casti neobsahuje a je defacto jen lestici ale to si ja myslim se hodi jen na nove laky nebo na extra udrzovana auta ;)

Odkaz ke komentáři

Takže na starý lak na ruční leštění Lime prime abrazivní ?

Na detailingshopu se píše,že abrazivní je na strojní leštění.Bude mít tedy efekt i při ručním leštění ?

Sakra to mytí auta je ale věda :-)

 

 

při ručním leštění u lime prime žádný efekt odstranění škrábanečku určitě nepoznáš, jde to pouze strojem.

Odkaz ke komentáři

Kurňa ,v pátek jsem v práci ,až do sedmé hoďky. :wallbash:

Michi:ten ručník od tebe je fakt dobrej :palec: ,s jedním vyždímáním vysušil celé auto

 

Jo je to takovej test co jsme vzali s Vaškem (Vasekk) z Anglie. Já ho spíš použil zatím jen jako finish po Mamutovi.

 

Jinak Václave mám spešl vodičku od kluků z DS, ve které jsem vypral společně s horkou vodou toho Mamuta, co mi vyprala Andrea v aviváži a je to se saním o dost lepší, tak ti ji pák někdy dám na zkoušku :palec:

Odkaz ke komentáři

Jo je to takovej test co jsme vzali s Vaškem (Vasekk) z Anglie. Já ho spíš použil zatím jen jako finish po Mamutovi.

 

Jinak Václave mám spešl vodičku od kluků z DS, ve které jsem vypral společně s horkou vodou toho Mamuta, co mi vyprala Andrea v aviváži a je to se saním o dost lepší, tak ti ji pák někdy dám na zkoušku :palec:

 

Nedělej tajnýho, co to je za vodičku, dá se u nich na shopu koupit? :P

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Máš tento rozměr zapsán ve velkém TP ? Pokud je budeš kupovat bez tipového listu, tak budeš mít problémy na STK.
    • Zijete jeste vubec nekdo ?
    • Zdravím, tak jsem vyměnil ten pomocný spojkový válec a je to celkem v pohodě 😉 ale zjistil jsem že mi sákne ta trubka co jde do toho válce od hlavního válce....těžko se dostávala ven byla docela "zarostlá" a teď bohužel prosakuje kapalina 😞 snažím se sehnat celou tu trubku ale tvarově mi vychází jen ta z modelu Octavia 1,6 viz přiložené obrázky a podle VIN tam má být tvarově úplně jiná tak fakt nevím jestli koupit tu samou co tvarově odpovídá nynější nebo jenom zkusit vyměnit ten těsnící "O" kroužek na té přírubě co jde do válce....díky za pomoc 😉 
×
×
  • Vytvořit...