Přejít na obsah

Michiho detailingový kroužek


Doporučené příspěvky

Na interier mě hodně mile překvapil Autoglym Vinyl & Rubber Care 500ml,jak účinkem tak výdrží.

Na venkovní plasty zase zklamal Autoglym Bumper and Trim Gel,dobrý je ValetPro Dionysus Trim Glitz

nebo New Look Trim Gel. Obojí jsou gely a jejich zpotřeba je opravdu minimální,až se člověk

diví a po přepočítání zjistí jak želva nebo sonax vyjdou ve výsledku draze.

Odkaz ke komentáři

vtip to nebude, protože některé zubní pasty obsahují abrazivní částice ale nemyslím že je to ideální, moc se v tomhle neorientuju ale světla se normálně strojně rozleští a pak nanese nějaká ochrana.... je lepší najít někdoho kdo má strojní leštičku a dělá to... můj názor

Odkaz ke komentáři

chalani ako je to s opravou laku pomocou opravnej sady? je to potom problem rozlestit? dalo by sa to aj rucne, bez pomoci lesticcky napr s p1 pastou? tu opravnu sadu kupim rovno vo vw/skoda/audi? mam kopu skrabancov az do bieleho, kopu obitych miest od kamienkov, pripadne momentalne mam problem s kufrom, zraza sa mi z naraznikom, az mi takto opukala farba... na toto by este zabrala ta opravna sada?

post-24561-0-35955700-1366049400_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

tak mam na mysli opravnu sadu ktora ma byt z dvoch casti, prva ma byt metaliza, a dalsia ma byt priehladny lak, a to bolo z coho lestit predpokladam... to na kamienky idem mrknut :) inak pozeral som predny naraznik, a mam tam kopu cierok od kamienkov, ale su to proste dierky, akoby pokrcena farba, ze nie je odbita,su to take male krateriky... tieto sa daju rozlestit? aspon troska?

Odkaz ke komentáři

Tak nevím ten chipex, řekl bych , že to videjko je něco podobného jako videa s těmi opravnými tužkami , kde mi to připadá jako film puštěný pozpátku s tím , že a v tom fixu je zapíchlý hřebík, který dělá tu rýhu. Ta, když se to pustí pozpátku jako mizí :-)

Blbost je už jen to , že tu barvu rozmazává. Ta kapka když uschne se i tak propadne . Aby se ten ťukanec vyrovnal, musí se to několikrát opakovat bez rozmazávání, než se to vyrovná s okolní výškou laku.Samozřejmě ne takové velké kapky. Navíc s tím leštičem , kterým tu rozmazanou barvu dostává z toho laku, zase vymyje tu barvu z těch dolíků.... i to málo, co tam zůstalo.

Ono se to dá trochu zaretušovat, ale musí se člověk obrnit trpělivostí a s každou tou ťupkou se trpělivě drbkat , až se alespoň trochu zamaskuje / ztratí :-)

Odkaz ke komentáři

Takže nakonec z operativních důvodů měníme sobotu za neděli. Budeme mít celé mycí centrum jen pro sebe. Cena za nájem v neděli je desetinová oproti sobotě. Účastníci se složí na nájem (cca 200kč za osobu - záleží na počtu účastníků )

 

TĚŠÍM SE NA VÁS i s vedením OC a kluky z DS Michi

 

:lol:

 

Jindroooo :-D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Inzerát platí jen do 14.5.!Prodám Škodu Octavia, 1.9 TDI, v provedení TourRegistrováno 12.11.2009Najeto 437 000 KmVIN TMBDS41U4A8840113Typ 1U, Variante: STAXRX01, Verze NFM5S5Barva: šedá tmavá metalízaHistorie:Do r. 2009 – 2019 firemní vozidlo otce, který spravuje vozový park firmy. Sám staví veterány, takže vozidlo bylo pravidelně servisováno a udržováno v perfektním stavu.2019 – 2024 odkoupeno od firmy, řídila jsem jen já, (jezdím 16 let bez vážnější nehody).Průběh nehody: Řidič přede mnou z vysoké rychlosti prudce zabrzdil aby vpustil chodce, kterého přehlédl kvůli špatné viditelnosti. Na mokré silnici jsem nestihla dobrzdit.Opravy a změny:Do r. 2019 vše zapsáno v servisní knížcePo r. 2020 měněn pouze startér a kloub s manžetou na LP kole, levé zrcátkoPovrchové škrábance laku jsem letos plánovala rozleštit a nechala jsem namíchat lak – přenechám.Plánovala jsem ji opravit a udržovat co nejdéle ideálně až do stavu veterána, ale bohužel dlouhodobě nevyhovuje mým aktivitám, nyní odkupujeme od firmy combi.Pojišťovna vyčíslila hodnotu vozu před poškozením na 37 000 a nabízí odkup (do 14.5.), ale rozhodli jsme se nabídnout ho touto formou i jiným zájemcům.Pro více informací volejte 722 706 180.
    • No ono po výměně brzd vibrace nejsou, ale kolo se hřeje vyměnilo se vše kolem brzd a bez výsledku. Proto se ptám jestli to může dělat náboj když při jízdě nehučí, každopádně už je objednaný takže v úterý by měl dorazit a ve středu se hned vymění tak doufám že bude klid už.
×
×
  • Vytvořit...