Přejít na obsah

Michiho detailingový kroužek


Doporučené příspěvky

Nezastávám se jen se snažím trochu debatu uklidnit. Jde o to, že to není jejich full time ale to je neomlouvá. Každopádně je chybách pravidelně informuji a řikám, když je problém, hned volejte, obratem řeším! O sekundárních benefitech je brzy mluvit, vše je součástí příprav na sraz a 10. výročí :palec:

Odkaz ke komentáři

jsme rozmazlení od jeldy a když vidíme, že to jde, tak to chceme všude........

je logické že vše není skladem, čím více obchodů bude probíhat, tím větší šance, že více produktů bude skladem, ale proč zákazníci (zvláště z OC) nejsou informováni předem ale až po dotazu?

v mém případě to trvalo od objednání k odeslaní 6dní, nevím zda bylo vše skladem, čili od objednání k dodání 8 dní.

Odkaz ke komentáři

Koukejte se na to co si objednáváte jaká je tam informace jestli skladem/nebo na objednávku. Jestli to není skladem, tak pochopte že to jede z Anglie to není ze dne na den a kompletuje se to tady, to taky nějakou dobu zabere. Jinej případ je, když by to šlo z UK tovnou k Vám. :palec: A ještě co nevím, jen si myslím, že to není z jednoho obchodu v UK, že to je každý někde jinde takže to taky není easy.

Odkaz ke komentáři

S obchodem DS nemám žádné zkušenosti. Ale mám zkušenosti s internetovým obchodem jelikož v něm pracuji. Je jasné že v dnešní uspěchané době chce mít každý své zakoupené zboží co nejrychleji. Je to z důvodu nedostatku volného času, protože každý se snaží vydělávat pro to, aby se měl dobře. Bohužel v naší republice to jde špatně to víme všichni. Proto je tu velká konkurenceschopnost (zejména v oblasti e-shopů). Takže shopy, které nabídnou něco navíc jsou preferovanější tudíž mohou značně vydělávat. V dnešní době rychlých přeprav, je dodání do druhého dne samozřejmostí. ;) Je jasné, že pokud zboží není skladem, nebo je na cestě od dodavatele, tak u Vás druhý den být nemůže. :prcprc: Od toho je v dnešní době další služba, která by měla být samozřejmostí a to je zpětná vazba na zákazníka ( tz. zavolat mu či napsat mail a vysvětlit situaci a termín dodání ). Toho si zákazník váží a klidně počká, ví že se na jeho zakázce pořád pracuje ( navíc to zabere max. 5min času ). :palec: A další pozitivem je pokud obchod nabízí něco se v republice není až tak rozšířené. Bohužel pokud něco z tohoto bude provozovatel obchodu přecházet či zanedbávat, tak si to lidé klidně objednají přímo v zahraničí u dodavatele ( v dnešní době to není už nic vyjimečného ani težkého ) a leckdy to vyjde i levněji, nebo v jiném e-shopu. Proč dávat někomu své těžce vydřené peníze, když on si Vás neváží a bere vše jen jako business??? To raději dám peníze tomu, kdo si mě bude hýčkat a rozmazlovat a nemusí to být třeba sleva 5%. ;)

Odkaz ke komentáři

Tak po precitani celeho tohoto vlakna a detailingovych navodov musim uznat ze je to v prvom rade riadna pakaren (v dobrom slova zmysle)a v druhom rade ze ma to jaksi chytilo a v blizkej dobe sa chystam na objednavku u DS a sup s tym na moje auto :palec:

Avsak nie su mi jasne urcite veci a to :

1. ako susit ten mammut susiaci rucnik? (len vyzmykat v rukach a nechat volne vyschnut?)

2. ako a ci vobec treba prat ten mammut rucnik?

3. v com prat umyvaciu rukavicu Yeti? (odpovede typu v pracke atd neprosim)

4. v com prat mikrovlakna?

5. pri praci s clayom treba clay obcas aj znovu pomackat a pokracovat alebo staci len raz na zaciatku?

 

dalsia vec je ze idem s autom na strojne prelestenie od 3M. auto ma dva roky a nakolko ma par skrabancov a par sprosto opravenych oderkov od kamienkov lakovou tuzkou :wallbash: tak dufam ze to to prelestenie spravi :blink: mate neaky lepsi napad ako dat lak do poriadku? (okrem noveho celolaku samozrejme)

a tu pridavam zoznam co budem objednavat a budem rad ak ma opravite pripadne poradite co mam zmenit v objednavke pred tym ako ju zavezne odoslem :pivo:

1. Dodo Juice Supernatural 'Yeti' bílá mycí dlouhosrstá rukavice

2. Základní dlouhovláknová rukavice 2v1

3. Chemical Guys Mamut sušící ručník 90x60cm

4. Carpro IronX 500ml

5. Dodo Juice Supernatural šampon 500ml

6. Poorboy's Natural Look Dressing 473ml - na palubovku a plasty v interieri?

7. Dodo Juice Supernatural Medium Clay 240gr

8. Dodo Juice Born Slippy Refill clay lube 250ml – koncentrát

 

Tak to je z mojej strany na vas asi vsetko a este raz dakujem za odpoved na moje otazky :palec:

a zaroven velky palec hore a uznanie za detailngove navody pre nas zaciatocnikov :palec:

Odkaz ke komentáři

Taky je možnost to tu přejmenovat :palec:

 

Řekl bych, že jakýkoli obchod má možnost nám jako Octavia clubu nabídnout své služby, v tom bych neviděl vůbec problém. Jde o to, že DS má bezesporu lepší cenu a podílí se i např. na srazu v mycím centru, nebo se chystá velmi výrazně podílet na srpnovém srazu OC.

 

Proto já budu i nadále spolupracovat jen s DS. Na vás je si určit priority a svobodně se rozhodnout :pivo:

Odkaz ke komentáři

Hoši hoši, vaše starosti na moji hlavu, já už čekám měsíc na nový světla, kdybych čekal jako vy tady 3-7 dní, tak si pískám :D Dle prodejce se dají sehnat už jen v Nizozemsku a prý již minulé pondělí expedují ke mně :lol:

Upraveno uživatelem DanTe
Odkaz ke komentáři

Kluci, prosim Vas o radu. Mam superba LaK tmave seda m.r. 2007 cerstve rozlesteneho a resim cim voskovat. Vznesl jsem dotaz do DS bohuzel jiz 6 den bez reakce a vic se mi cekat nechce, musim neco delat, lestit!!

V cem konkretne chci poradit? Mam koupit vosk od Doda Purple Haze, nebo Hard Candy? Jde mi o to, ktery vic vydrzi. Nutno rici, ze mam auto garazovne a v prumeru stoji auto 2 hodiny denne venku. Po doporuceni urciteho vosku by mi na aute mohl vydrzet jak dlouho?

 

Konkretne mam v kosiku tyto veci, je to dobra kombinace? Sampon mam jiz doma, nerozbaleny.

Ovapkuji auto a umyju samponem dodo juice born to be mild, pak clay zakladni a lubrikace od Dodo. Postupne vycistim cely lak. Pote nanesu Lime Prime, cimz bychmel pripravit lak pro vosk. Pote nanesu vosk, 2 vrstvy. Je tento postup spravny, nebo jsem na neco zapomel? Nezminuji Ironx, je tak nutny, nebo jeho praci zvladne clay? Dekuji za pripadn upresneni postupu, Michal

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...