Přejít na obsah

Košiho modrá babča


Doporučené příspěvky

Jak stále říkám: "lidská závist je to nejhorší". Hlavně čecháčci (myslím tím jakože národ/celou ČR né jenom Čechy) se v tom vyžívají, každý bude nadávat, ale aby zvedl prdel a něco udělal, to ne. To radši bude chodit každý večer do hospody, tam na všechno nadávat, dá si pár piv a ruma na kuráž, jde objet pár aut, aby mohl spokojeným pocite usnout :) Taky mám oktávu na 5tých dveřích ojetou "něčím". Kdybych toho č#@(#a potkal, tak by se asi moje železná tyč hlásila ke slovu, protože na cizí auta se bez dovolení nešahá.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

dneska se mi podařilo po snad dvou měsících skončit dříve, tak jsem se vydal na wapku a pro zbytek dílů na facelift, na wapce jsem se zděsil kolik škrábanců zase přibylo.. a tady účet za díly: 1600 nárazník, 1000 maska, 900 světla, 300 blinkry, 150 svorkovnice)

už se těším až bude čas a místo a pustím se do toho

post-24441-0-11943100-1367243802_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

mi se to auto dne ode dne víc hnusí, nemůžu si pomoct, v práci vedle mě stává ta samá octa akorát face a nejradši bych mu ukrad předek a dal ho na svoji :-D

navíc na fotkách není (naštěstí) vidět jak se mi loupe lak ze střechy a kapoty, takže to auto na fotkách může vypadat hezky, ale ve skutečnosti je to nic moc...

Odkaz ke komentáři

dneska jsem se chystal že vyčistím EGR, tak sundám jednu sponu u EGRu, chcu sundat druhou, jenže je vytočená tak že se k ní nijak nedostanu, tak jsem rozpojil hadici u cooleru a průser je na světě, ani po 2 hodinách jsem ji nedokázal přes tu sponu nasadit zpět... ruce mám jak kdyby mě škrábalo stádo koček, EGR nešel povolit.... nádherný den volna

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Tak to je mazec, že se to přes noc tak zašpiní :o , kdyby za více dní tak to pochopím, ale toto...

 

Jinak na mě asi před 4 roky čekalo taky překvapení, ráno jsem přijel do práce s čistým autem a po práci auto jako prase (i okolní auta byly jako prase) a navíc to byla taková divná špína, až večer jsem zjistil, že nad městem letělo letadlo, které mělo nějakou poruchu a v zájmu bezpečnosti muselo upustit paliva, pak mi to bylo jasný, že ten sajrajt byl ten kerosin :D

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

kámoš mi nabízí stavitelňák za dvojku, měl to na pašíku v kombíku, má smysl to brát? časem chci auto snížit ale ne nijak extrémně, tak jeslti by nebyly lepší jen snížené pružiny. A je nějaký rozdíl v pohodlí mezi stavítkem a sníženýma pružinama?

 

a ještě se mi v pátek po umytí rozsvítilo ABS, ale v sobotu zhaslo, pak se zas rožlo a dneska už nesvítilo, žeby tomu vadila voda z wapky?

 

a nějaké foto po umytí báby

post-24441-0-38575000-1370803899_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

v pátek si krásně naleštím auto, mám z toho radost, přítelkyně mi to taky pochválila, že se to leskne až ji z toho bolí oči...druhý den chcem jet něco koupit a vidím na autě tohle.... no nejeblo by vás? :wallbash:

ahoj to mas jeste dobry ze jen prach a pyl,me zase u prace serou ptaci na moji stribrenku.kazdej den to meju a kazdej den tam mam livanec :D

Odkaz ke komentáři

jasně že wapka u kaufu, mám to kousek od práce a nebo když jedem s přítelkyní do obchodu tak se tam vždycky stavím a opláchnu to

jo ještě dneska jsem dostal další info k tomu staváku, není z pašíka, ale přímo z octy, kterou si koupil známý a chce tam origo pružiny.. a stavák tam prý byl asi rok

EDIT: přidány fotky

post-24441-0-36118500-1370879059_thumb.jpg

post-24441-0-36271400-1370879088_thumb.jpg

post-24441-0-64406900-1370879100_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tak to teda nevím, jestli vypadá na rok starej podvozek :D každopádně by mě zajímalo, jak půjdou naštelovat zadní tlumie, nevíš? Já mám třeba pod zadníma pružinama takovou misku, která ti udává vejku, ale u tohohle jí nevidím, nevím, ale za mn je to nějaký prapodivný, takže asi neee.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...