Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

Tak problém se zobrazováním zpráv TMC je pouze na V12 8196 East ... nedovolí to žádné nastavení oblíbených TMC stanic a ani žádné zprávy to nezobrazuje. Dnes jsem přehrál na V12 8195 West okamžitě po nainstalování naběhlo zobrazování TMC zpráv včetně nastavení oblíbených TMC stanic. Jelikož pro mně jsou důležité East mapy ( Slovinsko a Chorvatsko ) doufám že někdo problém opraví . Nic méně na funkci navigování a zobrazování to vliv asi nemá .... jen to TMC .

Odkaz ke komentáři

Tak problém se zobrazováním zpráv TMC je pouze na V12 8196 East ... nedovolí to žádné nastavení oblíbených TMC stanic a ani žádné zprávy to nezobrazuje. Dnes jsem přehrál na V12 8195 West okamžitě po nainstalování naběhlo zobrazování TMC zpráv včetně nastavení oblíbených TMC stanic. Jelikož pro mně jsou důležité East mapy ( Slovinsko a Chorvatsko ) doufám že někdo problém opraví . Nic méně na funkci navigování a zobrazování to vliv asi nemá .... jen to TMC .

dík za info , teď jenom doufám, že to někdo umí opravit :) taky mám east V12 a TMC nejde , tak čekám kdo si stím poradí

Odkaz ke komentáři

Přátelé, prosím o pomoc, nahgrál jsem před časem mapy East 8049 a od té doby mi Columbus blbne v navigování. Při zadání cíle adresou místo Česká republika je tam 'Cek humriety' či co. Po zadání cíle mi najde cestu, ale za pár vteřin vyskočí hláška 'Ke zvolenému cíli nelze navigovat'. Soft mám 2664. Jo a ještě mám předFL auto, při režimu navigace mi v maxidotu nelze přepnout na jiné položky - toto nevím zda není průvodní jev kombinace Columbus x předFL budíky a zda to lze řešit.

 

Takže hledám někoho +- v rámci JmK, kdo by se mi za přiměřenou kompenzaci na Columbus podíval trošku podrobněji, tzn. aktualizace SW, přehrát mapy, příp. pořešit ten problém s budíkama, pokud to lze softwarově. Předem dík

Odkaz ke komentáři

zdar hoši :) poprosil bych někoho o radu chci nové mapy do columba mam w11 ale potřeboval bych vědět které státy jsou ve west a které east mám v planu slovensko a chorvatsko samožřejmě česko tak jestli někdo ví jestli tyhle mapy jsou ve west nebo east.Děkuji moc hledal jsme na fóru ale nemůžu to najít

Odkaz ke komentáři

rns510easteuropev12gaiuc.png

* Albania, Bosnia and Herzegovina *, Bulgaria *, Denmark, Germany, Estonia *, Finland, Greece, Italy, Kosovo *, Croatia, Latvia *, Liechtenstein, Lithuania *, Macedonia (Former Yugoslav Republic) *, Moldova *, Montenegro * , Norway, Austria, Poland *, Romania *, Russia *, San Marino, Sweden, Switzerland, Serbia *, Slovakia *, Slovenia *, Turkey *, Ukraine *, Hungary, Vatican City, Belarus *;

* Partially
• TMC possible in:
Denmark, Germany, Finland, Italy, Norway, Austria, Sweden, Switzerland, Czech Republic

 

rns510_810westeuropevc5cx5.png

Andorra, Austria, Belgium, Denmark, Germany, Finland, France, Gibraltar, Greece *, Ireland, Italy, Liechtenstand, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Austria, Poland *, Portugal, San Marino, Sweden, Switzerland, Slovakia *, Spain, Czech Republic *, Hungary *, Vatican City, United Kingdom.

* Partially
• TMC possible in:
Andorra, Austria, Belgium, Denmark, Germany, Finland, France, Italy, Netherlands, Norway, Austria, Sweden, Switzerland, Spain, Czech Republic, United Kingdom.

 

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Zapnul jsem navigaci, vložil SD kartu, přehrálo mi to MP3 soubor... trojhmatem jsem restartoval navigaci, počkal na výzvu, vložil CD. Napsalo to nějakou přípravu kopírování dat z SD na HDD. Poté se přepla na okno s textem "Software Download - Source activated, searching for SWL Image" a půl hodiny se nic nedělo. Potom se vypnula. Nic se neaktualizovalo.

Kde nastala prosím chyba? :(

 

Neivem ci je to este aktualne, ale nasiel som odpoved na tvoju otazku:

 

"If you are stuck with Software Download – Source activated, searching for SWL image after using Maps Tool use the RNS-510 – Software Recovery CD then try the Maps Tool again."

 

 

Sam som ale zatial update map neskusal, tak pouzitie odporucam prekonzultovat s niekym skusenejsim. Zatial sa rozhliadam a mam tiez kopec dalsich nejasnosti...

 

Uvedeny postup je zo stranky autora software-u "map tools". Posielam odkaz, mozno niekomu pomoze:

 

http://christian-jeanin.ro/blog/software/maps-tool-en/

Odkaz ke komentáři

pani, chcel by som sa spytat jednu "blbu" otazku...

 

Ak vlozim najnovsie mapy V12 East do Columbusa o ktorom nemam najmensie potuchy aky FW je v nom, moze sa stat ze sa nieco dovrza? Teda ak dam spustit mapy priamo z DVD a pojdu, je to OK, ak nefunguju pod danym FW, pokazi sa nieco?

 

Riesim moznost updatu map a nakolko sa jedna o svokrove auto, zatial som sa fyzicky nedostal k samotnej navigacii. Ked k nej budem mat pristup, skusim ci sa da podrzanim "Setup"u zistit verzia SW a map.

 

Nikde som nenasiel aka verzia SW je minimalne vyzadovana pre nove mapy.

 

Len ked uz budem pri navigacii, tak by som chcel odskusat ci V12 navigacia rozozna, preto sa pytam....

 

Odkaz ke komentáři

Čau,

mám na Vás prosbu, potřeboval bych aktualizovat mapy na columbus. Aktualizace se mi povedla, ale nefungují asi protože je zastralý firmware columbusu viz. obrázek. Mohli byste mi prosím Vás někdo poradit kde stáhnout novější firmware a nějaký postup? Nikde jsem to tu nenašel. Děkuju moc za každou radu

post-41099-0-83165800-1423295526_thumb.jpg

post-41099-0-99467600-1423295535_thumb.jpg

post-41099-0-22330500-1423295546_thumb.jpg

post-41099-0-07921600-1423295555_thumb.jpg

post-41099-0-97858900-1423295563_thumb.jpg

post-41099-0-32607600-1423295572_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...