Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Keď nečíta dvd, treba sa s tým pohrať - skúsiť iný typ, prípadne na inej napaľovačke. Na prvý pokus mi to tiež nešlo, kombinácia Verbatim DL + blueray mechanika LG BH10LS30 mu nechutila. Skúsil som znova Verbatim DL + dvd mechaniku LG GH22LS30 a pálil rýchlosťou 2.4x a toto dvd šlo bez problémov nainštalovať.

Odkaz ke komentáři

tomcat: to se klasicky jen vypálí na DVD a columbus to schroupne?

edit: tak ty linky už jsou stejně offline

 

Ano, len to musis vypalit napr. v imgburn

 

Chlapci ja mám este stary fw asi 2664 a mapy si menim pravidelne asi od V2 az po teraz co je V7 ci V8 a vsetko mi funguje. Okrem klasického hlas. ovladania ktore na slovensku asi ani nepojde. Inák nemá niekto aj POI z ciech a slovenska?

Odkaz ke komentáři

Rozdil...? Jednovrstvove ma kapacitu 4,5Gb a DL-dvojvrstvove 8Gb. Si uz v obraze?! Neviem kde si zohnal west europe v.8 s kapacitou do 4,5gb lebo uz verzia 7,2 sa nezmesti na jednovrstvove dvd

 

Mne to stale nefifi a vyhadzuje chybne dvd ked napalim v.8 na verbatim dvd+dl na dvoch napalovackach, musim kupit medium inej znacky vrrrrrrrrrrrr.... zatial obraz vypalujem cez jebnuteho nera tak skusim imgburn

 

Nevie niekto iny sposob ako do columba dostat najnovsie mapy ako cez dvd??

Odkaz ke komentáři

160R: díky, zjistil jsem že bohužel nemám povolené :-) ani kabel na překódování

 

dostala se mi do ruky orig mapa VW west V7, ale Columbus mám z 11/2008, ještě bez indexu, FW 2664 a mapy ty víc jak 2 roky staré předělané BMW tuším Cosby říkal

 

tak mám dilema, jestli tam zkusit tu V7, pojede to s touto kombinací?

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj. Já v současné době používám mapy "WEST EUROPE v8.7692 + RADAR", kterou jsem vypálil v NERU jako obraz na disk Verbatim DVD+R DL a "EAST EUROPE v8.7673", kterou jsem vypálil také v NERU jako obraz na disk Verbatim DVD+R. Obě jedou v pohodě [(včetně hlasové navigace i příjmu dopravních informací TMC (Traffic Message Channel)] a bez problémů. Vše plně funkční. Používám navigaci RNS 510, která je shodná s navigací Columbus.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Ahoj. Já v současné době používám mapy "WEST EUROPE v8.7692 + RADAR", kterou jsem vypálil v NERU jako obraz na disk Verbatim DVD+R DL a "EAST EUROPE v8.7673", kterou jsem vypálil také v NERU jako obraz na disk Verbatim DVD+R. Obě jedou v pohodě [(včetně hlasové navigace i příjmu dopravních informací TMC (Traffic Message Channel)] a bez problémů. Vše plně funkční. Používám navigaci RNS 510, která je shodná s navigací Columbus.

Zdravím, jsem tady novej a nedávno jsem pořídil OII MR2 a hned jsem do ní dal Columbus. Nejnovější verze map co jsem sehnal je WEST V7.2 ale i tak tam nejsou nový silnice tady na jihu čech. Je možný někde sehnat tu verzi 8.7692 + radar. Dík

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...