Přejít na obsah

Zimní pneumatiky


Doli

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Pánové, jezdím v zimě převážně dálnici, koukám po nečem v rozměru 205/55/16, nemáte někdo nějakou zkušenost s Goodyear ultragrip 9, vím že jsou to poměrně nové pněu, ale třeba tady: http://www.7stupnu.cz/goodyear-ultragrip-9.php jsem četl, že by mohly být převážně na mokré dálnici ideální.. Co by jste vybrali vy? Ještě jsem přemýšlel nad TS850, nějaká zkušenost? Do teď jsme jezdil UG 7 a pecka.

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Přesně jak píše Dakie - na zimu bych volil také 205 /55 R16

 

Na autě již budu mít už 3 sezonu Bridgestone BLizzak LM-001 - a jsem s nikam spokojený, co se jízdních vlastností týká a byl jsem s nima i na horách ,

 

Jinak Firestone - jsem měl také, ale zdají se mě o něco horší, jak Bridgestone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Pánové, co Kleber Krisalp HP3 v klasice 195/65/15, znáte někdo? Dneska v noci sem měl štěstí a odsrala to přední pravá guma a jelikož měli všechny stejně vzorek sotva 5mm a chtěl sem je na konci roku měnit. Jenže auto potřebuju denně a takhle narychlo nebyl čas něco objednávat a v pneuservisech v okolí je to bohužel všechno zabukovaný. V jednom servisce měl známej ty Klebery a že prej nejsou špatný tak sem je vzal páč na letní už to dávat nebudu, v noci nám drobet sněžilo. Na hory s tím jezdit nebudu :)

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ja som tuto zimu kupoval nove Nokiany WR D4, 195/65/R15 a zatial som absolutne spokojny

Su neskutocne tiche (porovnatelne s letnymi Dunlop SP sport blueresponse), dokonca makksie (alebo je to plechovymi diskami?), na ceste drzia ako kliest, ci je tam sneh, ci namraza alebo voda

Zatial som fakt neskutocne prekvapeny

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Zima nám pomalu tuke na dveře (blbej vtip při 33°C) a budu potřebovat zimáky. Přemýšlel jsem o Continental WinterContact TS860, ale četl jsem, že je tam rychlé opotřebení. Jelikož mám nájezd hooodně velkej, tak bych potřeboval i něco, co mi vydrží dva roky. Například. Věděl by někdo o něčem, co by to mohlo nahradit? Jízdní vlastnosti potřebuji výborné plus aby to nějak vydrželo.

 

Druhá otázka: 195/55 R16 nebo šáhnout i v zimě po letním rozměru 205/60 R16??

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...