Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Lanci: právě že váha auta tam je plus minus stejná.

 

Jardo: z toho smrku nemám moc strach.Je to takové oddělení pomyslné mezi námi a sousedy navíc to každý rok zastřihávám tak že rok od roku je stejný.Navic kořeny tahají vlhkost z baraku-ni to moc ale funguje to.

 

Tome: teď se mi stavby rozjíždí na plné obrátky. Není moc čas na kecání u Benzinky ale neboj. Ukážu ti krabici mou pomalovanou.

 

Mara: kdy pojedeš do Pardubic?

Odkaz ke komentáři

Michale po dřívějších zkušenostech o všem jednám a domlouvám přímo se šéfem servisu.

 

Ted tam budou velké změny na nejvýšších místech...tak jsem zvědavý kdo bude dělat generala...

 

P.S nechal jsem tam vyčistit a zregenerovat koženy sedačky.Vypadá to fakt dobře.Ta jejich origo kosmetika je fakt výborná.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Klucí,nastal čas nabídnout Bawo dál,tak kdyby jste o někom věděli tak mě kontaktujte.Cena bude vyšší ale jak jistě víte takový stav se bude těžko hledat.Najeto cca 112 tisic momentálně.

 

Nové brzdy komplet dělané,výměna oleje každých 15 tisic,vyměněný olev v převodovce,nová origo baterie a veškeré úkony dělané v originál servisu Stratos.

Zimní a letní kola,veškerá dokumentace.Mimo adapt.radaru a pádel pod volantem TOP výbava.

 

Bud se to prodá nebo ještě třeba nenastal ten správný okamžik.Uvidime.


:)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Kluci cenovka je 390 tisic.Zajemci jsou ale zatim jen bazary a spekulanti.

 

Jinak jsem s kamerkou spokojeny.Mam ji ve sluzebnim Yetakovi a ani jednou zatim se nesekla.Nahrava pekne.Jsem momentalne mimo domov a budu se vracet v utery vecer tak sem neco dam.

 

V Bawovi mam jinou kameru co ma i Jara.Cenove okolo 5 tisic ale ta uz je s gps souradnicema.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...