Přejít na obsah

Octavia RS II FL


Doporučené příspěvky

Zdar Dufíno, jj koukal jsem, že za oknem je Autoglym!

 

Okta vypadá super, nechcete se k nám letos připojit na klubovej výjezd do Worthersee 3-5.5?? Jinak doufám, že se potkáme na srazu v Žamberku :lool:

 

S tím mytím si asi podáme ruku :lol: Já do auta lezu jen bez bot a kosmetiku, to ani nemůžu doma říct co všechno to stálo, bo bychom za to měli nové auto :lool:

Odkaz ke komentáři

Jo rád bych jel. Ale teď ti neřeknu dopředu co a jak. Tak to víš prošel jsem si kosmetikou z benzinek a postupně jsem se zatím propracoval k autoglym. Seznámil jsem se s Karlem, má myčku v Brně. Tak od něho chytám rozumy. No a Matěj Vepřek už taky řádil na autě.

Odkaz ke komentáři

JJ, Mat je špička v oboru :palec: je vidět, že je o něj pečováno dobře, ale vždycky si to nejlíp uděláš sám :wub: Já myslím, že můžu mluvit za všechny, že budem rádi když se přidáte :palec:

 

Autoglym je základ a dobrá cesta k TOP produktům. Ale já třebas používám dost často Bodywork, pěkně voní, supr se míchá a lesk jak blesk :pivo:

Odkaz ke komentáři

Jo budu se snažit, aby to vyšlo s tím Worthersee. Jinak samozřejmě jsem strávil několik hodin na tvých stránkách a na detailing a koukal jsem kolik toho nevím. Neplánuješ nějakou prezentaci výrobků? Měl bych určitě zájem přikoupit. Třeba utěrky, a nějaký vosky, lesk na kola atd. Mám sice celou řadu od Autoglym včetně kufru, ale novinkám se nebráním.

Odkaz ke komentáři

Hele na jaře (kolem března) bude klubový sraz v mycím centru kolem Prahy, či v Praze. Takže budu rád, když se tam uvidíme ( to už i já budu na 19" a - nějakej ten centimetr :lool: )

 

Jinak já prodejce nejsem, jen dávám dál co vím a snažil jsem se pro OC připravit nějakou slevičku v DS, ale když bude velký zájem, tak to můžu domluvit s klukama z DS a oni rádi některé prémiové produkty představí.

 

Já jinak budu ukazovat techniku mytí, čištění laku a clay, finish a voskování...takové to, co si každý šikovný doma může dělat sám, když tomu dá čas...chtěl bych aby si každý přinesl své nakoupené produkty a já mu pomůžu s aplikací, poradím, podržím...prostě co budu vědět to dám dál :palec:

Odkaz ke komentáři

Ok, hele doporučím ti mikrovlákna úplně na vše! Dobré jsou od Micro. Madness Ale na takové ty dirty joby používám mikrovlákna co si kupuju v UK, nebo v KIKtextil stojí 25kč jedna :lool: slabá gramáž, ale na rutinu to stačí :palec:

 

Musím teď makat, kdyby něco písni mi do SZ, online budu zase ráno :pivo:

 

Jo a doufám, že už pod tvým nickem brzy uvidím nápis člen klubu :palec:

Upraveno uživatelem x Michi x
Odkaz ke komentáři

Neznáte někdo kontakt na čalouníka někde u Mladé Boleslavi co šije pro škodovku nebo tak něco? Potřeboval bych opravit sedadlo řidiče.

 

Známe, tady to je: http://www.autointerier.cz/

 

Jo a vítej v klubu, ten kamarád s tím Pašíkem stává na začátku Hybešky nebo Vodní (kousek od Fida) a nedávno jsem viděl, že mu to nějaký prasátko ojelo klíčem, ty lidi jsou ale závistivý hovada :(

Odkaz ke komentáři

Myslíš ty do té anglie? Nebo od benetu.

 

Tady přidávám ceny přešití doplňků od Benet Design

Volant – 6.024,-

Řadící páka – 2.820,-

Výplně všech dveří – 18.300,-

Loketní opěrka – 2.712,-

Spoiler předního nárazníku (příprava na lak-plnič) – 4.896,- Kč

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.

 

Předpokládá se výběr ze základní nabídky kůží. Pokud si vyberete kůži v jiné cenové relaci, pak to samozřejmě bude mít vliv na cenu.

 

Demontáž + montáž jednotlivých dílů přijde cca na 3.000,- včetně DPH.

 

Níže zasílám ceny pokožení další dílů, které by Vás mohly třeba také zajímat.

 

Madlo ruční brzdy – 1.600,-

Bristungy (horní části dveří) – 12.000,-

Horní část přístrojové desky – 25.500,-

Středová konzole – 17.700,-

Sedačky přední + zadní – 69.700,-

 

Když jsem viděl tyto ceny, tak jsem začal shánět alternativu. Vypadá to, že pan Šindelář to zvládne.

 

Tady ještě něco o výkonu.

 

Děkujeme za Váš zájem o náš projekt. Ano, Octavii II RS 2.0 TDI 2009 125 kW

je možné zvýšit na 150 kW a ani pro automatickou převodovku to není žádný

problém.

 

Pokud byste o tuto službu od nás měl zájem, objednáváme zhruba s týdenním

předstihem.

Cena je Kč 24 480,- vč. DPH.

Poskytujeme záruku 2 roky na řídící jednotku a 5 let na software zvyšující

výkon.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...