Přejít na obsah

Chycení členové clubu na silnicích


Doporučené příspěvky

Vypisuju hon na octávku :-)))

 

 

zítra mám trasu:

 

Praha - Řevničov cca 7-8:00

Řevničov - Rychnov nad Kněžnou cca 8-11:00

Rychnov nad Kněžnou - Hradec Králové cca 11-13:00

Hradec Králové - Mnichovo Hradiště cca 14-16:00

Mnichovo Hradiště - Praha 16+

 

 

vůz:

 

Škoda Octavia 1 RS, liftback, stříbrná metalíza, samolepka vlevo na 5dv., zn. mírně ťuknutý pravý zadní nárazník.

 

SPZ: 3SB xxxx

 

 

Za fotku platím 5 piv :ph34r::beer:

 

PS: dálnice v oblibě moc nemám ale úplně se jim nevyhnu

Upraveno uživatelem Footman
Odkaz ke komentáři

Vypisuju hon na octávku :-)))

 

 

zítra mám trasu:

 

Praha - Řevničov cca 7-8:00

Řevničov - Rychnov nad Kněžnou cca 8-11:00

Rychnov nad Kněžnou - Hradec Králové cca 11-13:00

Hradec Králové - Mnichovo Hradiště cca 14-16:00

Mnichovo Hradiště - Praha 16+

 

 

vůz:

 

Škoda Octavia 1 RS, liftback, stříbrná metalíza, samolepka vlevo na 5dv., zn. mírně ťuknutý pravý zadní nárazník.

 

SPZ: 3SB xxxx

 

 

Za fotku platím 5 piv :ph34r::beer:

 

PS: dálnice v oblibě moc nemám ale úplně se jim nevyhnu

To se rovnou u mě zastav Lány a Řevničov jsou kousek od sebe :) :palec:

Odkaz ke komentáři

Po hodně dlouhé době nový úlovek :-)

 

Včera na D1 směr Praha, kolem třetí hodiny na cca 120km - hnědá O3 Combi, nálepka vlevo dole na pátých dveřích, RZ ani foto jsem bohužel nestihl.

nebylo to spis na levym dolnim rohu zadniho okna?

 

ja jel vcera novym scoutem praha breclav brno prha a dneska praha veseli nad luznici, jind.hradec praha

 

:D

 

borg : ja te chytil uz dvakrat :)

Odkaz ke komentáři

PT : ted uz nevim, ale nasi maji tmave hnedou s nalepkou v levym dolnim rohu zadiho okna combiku :)

Kluci z Veseli : ja to mam vzdy na otocku, naskladany program, navic to byl last minute, jednani ve Fontee, pak Jindr.Hradec a pak presun smer Praha.

Borg : vse O1 jeste :) takze uz asi dlouho :)

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...