Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vím že už tu takové téma bylo, ale u mě se nejednalo o chybu konektorů pod sedačkou, napájel jsem je napřímo ale chyba zůstala, píše to G179 zkrat na plus, boční narazové čidlo levé, co by to mohlo být? chci zkusit všechny varianty než začnu rozebírat podlahu a měnit to čidlo celé, díky moc za odpověď.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak se mi dnes taky z ničeho nic rozsvítil Airbag. Nevím jestli náhodou nedrbla osoba sedící vzadu za spolujezdcem do kabeláže pod sedadlem, ale po novém zapnutí klíčku kontrolka nezhasíná. Chyba airbagu se musí smazat na diagnostice nebo se deaktivuje sama po odstranění závady ? I když mě asi diagnostika nemine abych zjistil odkud vane vítr.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak mi závadu vymazali a měsíc byl klid. Nyní mi kontrolka airbagu svitla znova. Konektory pod sedadlem řidiče jsem prostříkal a závadu nechal na PC vymazat. VAG vypsal : 1217 Roznětka postraního airbagu řidiče - N199 * horní mezní hodnota překročena. Poradíte prosím někdo po čem jít, pokud to opět vyskočí ?

Odkaz ke komentáři
  • o 10 měsíců později...

Zdravím, tiež mám problém dnes ráno som v garáži naštartoval auto a začala mi svietiť kontrolka airbag. Vypol som motor a znovu naštartoval, kontrolka zhasla a hneď sa rozsvietila a svieti a svieti ďalej. Čo stým?, môže to mať súvis s odpojeným konektorom na hlásenie zapnutia bezp. pásov? Ten som odpájal asi pred 2 týždňami.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

a nebo zaoxidované kontakty

 

Zdravím chlapi.

Rozsvietila kontrolka arbagu.Včera som ju dal vymazať lebo to ide odstránit len cez Vag.

Vymazal bol klid,dnes sa mi rozsvietil znova,a píše Boční airbag spolujezdce.

Kde može byt chyba,konektore pod sedadlom spolujazdca sem prestrikoval sprejom na kontakty.

 

Odkaz ke komentáři

 

Zdravím chlapi.

Rozsvietila kontrolka arbagu.Včera som ju dal vymazať lebo to ide odstránit len cez Vag.

Vymazal bol klid,dnes sa mi rozsvietil znova,a píše Boční airbag spolujezdce.

Kde može byt chyba,konektore pod sedadlom spolujazdca sem prestrikoval sprejom na kontakty.

 

 

Dakujem,skusím to a dám vedet

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Prosím pěkně obnovil bych toto téma mám dotaz od kolegy jsem zakoupil sedačky které bohužel mají ustřižený konektor barva barva kabelů je černá hnědá modrá na svých původních kabelech mám barvu hnědá zelená bílá teď bych poprosil jestli náhodou někdo neví jak tyto kabely k sobě zapojit tak ještě jeden dotaz zdali konektor úplně zrušit nebo ho vypinovat a napinovat znova vím že bývaly tyto konektory poruchové Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Přátelé měnil jsem sedačku u řidiče, protože byla roztrhaná. Po výměně se rozsvítil airbag moc jsem to neřešil teď jdu na STK a potřebuji to nějak rychle vyřešit.

VCDS hlásí chybu:

1 Fault Found:
01217 - Side Airbag Igniter; Driver Side (N199)
            007 - Short to Ground - MIL ON

 

tak jsem si vyndal ze staré sedačky pytel (který nikdy nedělal problémy) s tím, že ho zapojím, kopnu pod sedačku a nějak to STK přežiju. Bohužel uplně ta samá chyba.

Oba konektory (pod sedačkou - ten co je přímo na sedačce i ten který je v podlaze těsně před sedačkou) jsou odstřihnuté nastavené kabelem cca. 1m, který je zhruba uprostřed spojený vago spojkama.

Není mi jasné proč nejde ani ten původní pytel takže si říkám snad jsem neprohodil dráty? Od pytle vede černý, hnědý a modrý z podlahy hnědý, bílý a šedý. Spojeny jsou hnědá/hnědá, bílá/modrá, šedá /černá.

předem dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
V 13. 10. 2017 at 19:50, Pepe689 napsal:

Prosím pěkně obnovil bych toto téma mám dotaz od kolegy jsem zakoupil sedačky které bohužel mají ustřižený konektor barva barva kabelů je černá hnědá modrá na svých původních kabelech mám barvu hnědá zelená bílá teď bych poprosil jestli náhodou někdo neví jak tyto kabely k sobě zapojit tak ještě jeden dotaz zdali konektor úplně zrušit nebo ho vypinovat a napinovat znova vím že bývaly tyto konektory poruchové Děkuji za odpověď

Tiez mam problem s prepinovanim konektoru. Prosim o odpoved ktore farby kablov treba spojit nakolko mam konektory z ineho auta a protikusy su ine ... 

20200506_152516.jpg

20200506_152400.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Zdravím začal mi svítit airbag v tu správnou dobu když mě za par dní čeká STK. Poradí někdo moc prosím.

 

Z VAGU:

VAG-COM Version: Release 409.1-US

Control Module Part Number: 1J0 909 608 BD

  Component and/or Version: AIRBAG VW3 S        V04

           Software Coding: 16964

            Work Shop Code: WSC 28886

 

3 Faults Found:

01221 - Crash Sensor Side Airbag: Driver Side (G179)

        25-10 - Unknown Switch Condition - Intermittent

01221 - Shareware Version. To Decode all DTCs

        29-10 - Please Register/Activate - Intermittent

65535 - Shareware Version. To Decode all DTCs

        00-00 - Please Register/Activate

Upraveno uživatelem Rowen84
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...