Přejít na obsah

Tiguan R-line 2.0 tdi, 4 motion and emotion


Doporučené příspěvky

Q5 a Touarega nesrovnávejte.projeďte se v tom a zjistíte proč.

Jar_DO bolest ventilků sice odstraněny jsou,ale uvidí se,jak se osvědčí uzavřený systém vzduchu-resp.plynu který tam je.

Starší Turek má kompresor,když to někde unikne,dofoukne si,nový to nemá.Jsme zvědav,jestli s tím budou problémy či nikoli.No já mám 2007 s 103000km a musím zaklepat zatím bez problému (neberu provozní věci jako u každého jiného auta)

Odkaz ke komentáři

no přiznám se, že vážně nevím.. nebo r-line žlutou třeba :prcprc:

 

uvidím ale ta červená mi přišla jako nejsportovnější barva.. možná bych mohl udělat anketku :-)

 

to Lancelot: žádný chip nejsem cip.. :lol: ale vážně, těch 103kW není žádný závodník ale v S-režimu to jede slušně.. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Viktore, to jsi napsal moc pěkně.. :lol:

 

dnes jsem potkal před barákem bílou S6 a pak ještě bílou 5tku bramboru v combi a obě auta měla černé alu.. takže barva bude černá.. buď matná jako ty lemy, díky Lancelote a nebo antrazit.. uvidíme.. teď musím vydražit nějaký hliníky na e-bay a pak jdu do toho..

 

jinak ještě ukázka jak pěkně fungují adaptivní světlomety v mlze, jede-li před váma auto :prcprc:

kvalita nic moc, japko není žádná zrcadlovka.. :lol:

post-131-0-90337600-1366668514_thumb.jpg

post-131-0-90743500-1366668737_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Doporučuju dát dva svislé proužky vedle sebe v místě EU CZ, další dva v místě nálepek ME a STK a jeden za poslední číslici, já lepil celkem 3 vrstvy pásky na sebe, aby byla značka va vzduchu a její okraje se nedotýkaly laku a taky aby to za ní "větralo", spotřeba celkem - dvě balení pásky

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...