Přejít na obsah

Tiguan R-line 2.0 tdi, 4 motion and emotion


Doporučené příspěvky

Tak Romane pošlu neboj se nic :-) trošku ještě voní ale nám feťákům to nepřijde..

Mišo neboj všechno bude a ten 7s DSG to je nádhera, jako u bmw :-) musel jsem si ten automat vyzkoušet, protože třeba oii FL v automatu hrůza..

Snb rider: děkuju za info ;-)

Jar-da: no to jsem ani netušil ale určitě na to kodovani dojde :-)

 

Dnes mi přijela rns, takže odpol proběhne instalace a codierung :-P jenom by mě zajímalo jestli ta ploutev na autě je triple.. Gsm, GPS a Webasto.. Jinou jsem nenašel v nabídkách.. jde mi o anténu k rns.. Ale stejně nebudu tahat kabel od palubky k zadním dveřím. Stačí dát GPS mouse pod palubku a je to..

Odkaz ke komentáři

ja ti dam hajzla ze Ti budou trenky maly smich hele frajo,jeste Ti dluzim nejaky ty korunky tak posli prikazy. jinak jsem mel za to a ani nevim proc ze to je 125kW Roberto. Tak uzivej ve zdravi ten fet jako vis z ceho...voni to jeste novotou?

 

romane v automatu a 4kolce je 103kw strop, 125kw už nedělaj, dělá se 130kw, ale bohužel poue v manuálu...... minulý týden jsem jel v tom samém, pouze bez panoramy a :palec: z řidičovo pozice je to auto větší než z venku.

prut místo pístu mě taky překvapil a ani solární šíbr neumí......

Odkaz ke komentáři

to Hydraulik: nešla z domu, jezdí s ní manželka :-)

už má nalítáno 200 :-) tedy ne manželka.. :lol:

jak píše Krocan.. silnější v automatu nedělají a já jsem po bmw s automatem už manuál nechtěl.. když člověk najezdí ročně víc jak cca 25 tisíc, automat je nutnost..

děkuju P2M i Viktorovi.. sám jsem z toho MOC nadšený. :wub:

Moc jsem uvažoval co bude, když jsem dal bramboru pryč.. uvažoval jsem o několika ročních autech a nakonec jsem náhodou zahlédl toto a bylo jasno. :)

A v 35ti je to tak akorát aby si člověk koupil první nové auto..

Jdu probrat fotky ať se mrknete do intoše.. dneska jsme s kamarádem rozebrali středový panel a všechny světýlka..

Upraveno uživatelem Superfatty
Odkaz ke komentáři

jak píše Krocan.. silnější v automatu nedělají a já jsem po bmw s automatem už manuál nechtěl.. když člověk najezdí ročně víc jak cca 25 tisíc, automat je nutnost..

 

Já najezdím 35 soukromě a dalších cca 25 služebně a nějak mi manuál nevadí :)))) Ale DSG je jiná liga, to máš recht pivo.gif

Odkaz ke komentáři

jasně Michal má pravdu je tam dole jak ukazuje, krásná oranžová :-)

jinak pár detailů na super dílenské zpracování.. v týdnu dokupuju krytky s kryty kabeláže a namontuji.

a pak fotka igeliťáku, který jsme vytáhli.. čekal jsem že si tam Helmut odložil svačinu ale je to jen zavařený pytlík a uvnitř kus molitanu.. na druhé straně chybí..

post-131-0-74258700-1362306512_thumb.jpg

post-131-0-82019500-1362306539_thumb.jpg

post-131-0-60381700-1362306646_thumb.jpg

post-131-0-58403000-1362306669_thumb.jpg

post-131-0-26821000-1362306698_thumb.jpg

post-131-0-23957900-1362306735_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Robe: Ty tam taky nemáš měrku oleje? Mě to tak štve! :wallbash:

jj, to je výkřik doby, v Touaregu taky není, pouze elektronické zobrazení na displeji navigace, ale kupodivu trubka v motoru je a zazátkovaná, takže by teoreticky stačilo sehnat pouze správnou měrku a zasunout, Romane, ty tam nemáš obdobně trubku do které by měrka šla nasunout?

 

 

 

Odkaz ke komentáři

No když si odpustíš panoramu a adaptivní tempomat, tak ho máš za tý prachy novej B)

 

Jinak Touareg je pro mě nej auto vzhledem k poměru ceny a jeho vlastností včetně výbavy, navíc krásný auto se super motorem co jezdí za málo :palec::wub:

Možná tak ale starej tourage po FL.

Když se před 2 rokama vybíralo vozidlo pro tátu (měl předtím 5let touarega 2.5tdi a max spokojenost) tak se hned samozřejmě jelo do VW do prahy. Těch touaregů ještě moc v republice nebylo tak se jelo praha a Č.B. No a když jsme se v tom svezly tak jsme nechápali ! Při maximálním rejdu pískalo servo , motor šel nekultivovaně,asistenti nefungovali korektně,.. Sám prodjce nám řekl ať to auto nekupujem, že vw to ještě nemá vychytané.

Tak se nakonec skočilo do Q5.

Odkaz ke komentáři

Možná tak ale starej tourage po FL.

Těch touaregů ještě moc v republice nebylo tak se jelo praha a Č.B. No a když jsme se v tom svezly tak jsme nechápali ! Při maximálním rejdu pískalo servo , motor šel nekultivovaně,asistenti nefungovali korektně,..

Tak se nakonec skočilo do Q5.

 

Tak nevím, ale já to mám úplně opačně, motory V6 3,0tdi jsou absolutně bez problémů, new Touareg jako celek je vychytanej právě díky tomuto motoru (proti původní R5, která se srala neskutečně), podvozek je taky o.k., bolesti s ventilky měchů jsou odstraněné a mnoho dalších ......

Jinak tedy Q5 je o dost menší uvnitř teda :huh:

 

Jinak k té ceně, mohu ti garantovat, že jsem psal o new Touaregovi ;), konkrétním Touaregovi :D, slušná sleva

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

My jsme tu 2,5 měli 5 let a za tu dobu najeli od nova 120tkm. Za tu dobu bez problémů, dělali se jen kotouče. Abych nekecal tak se vlastně proklepalo el. vedení k paliv čerpadlu v nádrži a najednou na dálnici šlus.

 

Tak teď po 2 letech už to může být vše jinak, ale co jsem psal jsme opravdu zažili a nechápali jsme.

Ano Q5 je rapidně menší, ale pro člověka, který s tím jezdí sám je to dostatečný.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...