Přejít na obsah

Tiguan R-line 2.0 tdi, 4 motion and emotion


Doporučené příspěvky

no mám a šlape to zatiaľ uspokojivo,som spokojný. je to stará herka a furt sa niečo sere ale nič závažné a hlavne to stojí všetko babku. ceny sú fakt smiešne.

časom by som chcel do rodiny druhé auto a zatiaľ vedie Sup II v combíku...

diaľky už nejazdím,dva roky dozadu som mal závažné zdravotné problémy ,tak som s tým praštil. 12rokov stačilo!

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zajimavy bike v cene ojete Octavky :-) Proc je lepsi fullpero??Nemel jsem moznost zkusit tudiz nevim...asi jen do terenu ale ne?

 

No v ceně hodně ojeté octávky :-) přemýšlel jsem o karbon rámu ale to je za nějaké kilo cca 50 navíc a to jsem nechtěl, radši zhubnu :-D

fullpero je skvělé, že z toho není člověk vyklepaný jak startka, pěkně to sedí v zatáčkách, na hrbolech.. prostě člověk jakoby proplouvá terénem.. vidlice i zadní tlumič jsou zamykací, takže na silnici nebo do kopce zamknu a netrápím se.. :-D teda zatím jo ale to se rozjezdí

:lol:

romane to neni DOU, to je normální UO :D

p2m: díky a ten tlumič.. to jsem zrovna pospíchal a jel jen kousek ale kolo je dost na krev připevněné páskama na kolech, takže horní držák na tyči je v podstatě jen tak na oko..

 

jo a 22222 včera odpol :-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

ahoj pane,

 

pokud máš vyrobený auto od roku 2008 do poloviny 2011, tak je na Tiguany svolávačka kvůli světlům. A dojeď si do servisu na výměnu oleje v 7°DSGčku ;) i na to je svolávací akce. Sice jsi o žádných problémech nepsal, ale třeba o tom nevíš ;)

 

jé děkuju Honzo, je to přihlášený 28.11.12, tak snad se mě to už týkat nebude ale hned zítra tam zajdu. Robert

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

taková ptákovina, nová lampička na kolo.. :loool:http://youtu.be/qn052TGv8y0

tři křížky na krku..

dnes proběhl servis po 30ti, bohužel mi prozradili, že mám zevnitř fiklou přední pneumatiku, takže musím sehnat někde 2ks Dunlop Winter Sport 3D RUNFLAT.. :wallbash:

až zase uvidím nějakého ožralu rozbíjet na ulici láhev, vymáchám mu v těch střepech držku.. :ph34r:

 

taková ptákovina, nová lampička na kolo.. :loool:http://youtu.be/qn052TGv8y0

tři křížky na krku..

dnes proběhl servis po 30ti, bohužel mi prozradili, že mám zevnitř fiklou přední pneumatiku, takže musím sehnat někde 2ks Dunlop Winter Sport 3D (ROF) RUNFLAT .. :wallbash:

až zase uvidím nějakého ožralu rozbíjet na ulici láhev, vymáchám mu v těch střepech držku.. :ph34r:

post-131-0-67308900-1389297498_thumb.jpg

post-131-0-32829800-1389297547_thumb.jpg

post-131-0-39892000-1389297582_thumb.jpg

post-131-0-20909500-1389297664_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...