Přejít na obsah

Jordův Bubák 320d


Jord

Doporučené příspěvky

Ahoj, jsem tu zas. Někteří si pamatují moje zbastlený a nově narozený rso :-)

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=8970

 

Rozhodl jsem se, že na klubu zůstanu kvůli komunitě, najdu tady rady k nezaplacení, kor když tu nebudu jediný s vrtulkou.

 

Info k autu:

Bmw 320d r.v. 2003 110kw 6ti kvalt - komplet v originál mpacketu II. Najeto má údajně 180tis, stálo pár měsíců v Německu, majitel s tím nejezdil, v září minulého roku dovezeno. Barva je černá metla, lak v docela dobrém stavu, bez koroze, jen nějaké drobné opravky na kapotě a blatníku. Vnitřek je alcantra + mpacket výbava, parkovací senzory.

 

Plánované úpravy:

- pořádná vstupní mechanická kontrola s diagnostikou (kdo by měl kapacity, nehlaste se všichni :-D)

- obšití volantu a řadičky do nové kůže

- možná 2din rádio s gps + lepší repro (kdyby zbyly finance)

- 18" mpacket kola (17" případně budou na prodej)

- přední ledvinky do klavíru?

 

jinak nic víc potřeba není. Na autě jsou nová ramena, tyčky stabíku, zadní tlumiče, vyčištěné EGR, nové přední brzdy.

 

Dvě vstupní fotky, až budu mít ruku v pořádku a čas, tak umeju a pořádně nafotím :pivo:

predek3.jpg

28207837.jpg

Odkaz ke komentáři

to by bodlo, díky. Jinak jak jsem psal, nemám nejmenší problém zajet k vám do H, s pašíkem jsem byl na servise i v Českym Těšíně :lool: za kvalitu jsem ochoten jet daleko, hlavně ať ví, kam šáhnout.

 

Tohle skřípání, vrzání mi trochu kazí celkový dojem i když vím, že je to prkotina, ale stejně :(

 

ještě takovej hokus pokus, koukají na mě v inzerci :palec:

post-11877-0-90271900-1368726955_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

druhej den doma a jsem nas*anej, a to s tím ani nejezdim.

 

turbo i po zahřátí hučí jak sova :/ + to kolo skřípavý - to jsem zase jednou něco koupil :lool: vim, že turbo asi "norma" po repasu, ale stejně mě to štve.

Upraveno uživatelem Jord
Odkaz ke komentáři

nedovolal jsem se ale jestli to je ten samy, co ma dilnu v Kunraticich P4, a nick Snejki, tak jsem mu psal i sz, uvidime jak na tom bude casove :)

 

jinak dalsi vize :pivo:

styling189.png

styling 189 a zlutooranz doplnky, folie do pryc, at je to cisty a sladit zadni svetla

 

no myslim, že mám jasno pánové :prcprc:

style189.png

Upraveno uživatelem Jord
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...