Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Jord

Jordův Bubák 320d

Recommended Posts

Ahoj, jsem tu zas. Někteří si pamatují moje zbastlený a nově narozený rso :-)

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=8970

Rozhodl jsem se, že na klubu zůstanu kvůli komunitě, najdu tady rady k nezaplacení, kor když tu nebudu jediný s vrtulkou.

Info k autu:

Bmw 320d r.v. 2003 110kw 6ti kvalt - komplet v originál mpacketu II. Najeto má údajně 180tis, stálo pár měsíců v Německu, majitel s tím nejezdil, v září minulého roku dovezeno. Barva je černá metla, lak v docela dobrém stavu, bez koroze, jen nějaké drobné opravky na kapotě a blatníku. Vnitřek je alcantra + mpacket výbava, parkovací senzory.

Plánované úpravy:

- pořádná vstupní mechanická kontrola s diagnostikou (kdo by měl kapacity, nehlaste se všichni :-D)

- obšití volantu a řadičky do nové kůže

- možná 2din rádio s gps + lepší repro (kdyby zbyly finance)

- 18" mpacket kola (17" případně budou na prodej)

- přední ledvinky do klavíru?

jinak nic víc potřeba není. Na autě jsou nová ramena, tyčky stabíku, zadní tlumiče, vyčištěné EGR, nové přední brzdy.

Dvě vstupní fotky, až budu mít ruku v pořádku a čas, tak umeju a pořádně nafotím :pivo:

predek3.jpg

28207837.jpg

to by bodlo, díky. Jinak jak jsem psal, nemám nejmenší problém zajet k vám do H, s pašíkem jsem byl na servise i v Českym Těšíně :lool: za kvalitu jsem ochoten jet daleko, hlavně ať ví, kam šáhnout.

Tohle skřípání, vrzání mi trochu kazí celkový dojem i když vím, že je to prkotina, ale stejně :(

ještě takovej hokus pokus, koukají na mě v inzerci :palec:

post-11877-0-90271900-1368726955_thumb.jpg

Ahoj! Blahopreji ke koupi novyho auta, myslim ze budes nad miru spokojen :palec:

Vim o opravdu dobrym kluku co mi dela vsehny auta, skoro soused, sam jezdi BMW. Diagnosa atd samozrejmnosti. Ale je to u Melnika a je to o domluve (terminove narocny), ted ma docela dost co delat :(

Díky moc pánové :) Viktore jojo i jsme se tam s rsem potkali.

Luigi kdyztak sz, melnik mi vubec nevadi, jen at mam víc než jeden kontakt :)

Tak pane.Jedná se o Prahu 4,ten člověk se jmenuje Jaromir Šmejkal a mobil na něj je 602819380

Je velmi zaměstnaný tak když Ti nevezme mobil tak to zkoušej vickrát.Nezavazně to s nim domluv a uvidiš.

druhej den doma a jsem nas*anej, a to s tím ani nejezdim.

turbo i po zahřátí hučí jak sova :/ + to kolo skřípavý - to jsem zase jednou něco koupil :lool: vim, že turbo asi "norma" po repasu, ale stejně mě to štve.

Edited by Jord

Volal jsi na ten můj kontakt? Každé takhle jeté auto potřebuje ze začátku základní servis at máš klid ;) vždy jsem minimálně vyměnil náplně,filtry apod.Nikdy nevíš co ten před Tebou vyváděl...

nedovolal jsem se ale jestli to je ten samy, co ma dilnu v Kunraticich P4, a nick Snejki, tak jsem mu psal i sz, uvidime jak na tom bude casove :)

jinak dalsi vize :pivo:

styling189.png

styling 189 a zlutooranz doplnky, folie do pryc, at je to cisty a sladit zadni svetla

no myslim, že mám jasno pánové :prcprc:

style189.png

Edited by Jord

když se nám dneska udělalo hezky :pivo: ty 17" když se umejou a hoděj na to pořádný gumy, tak to tuhle sezónu ještě vydržim :lool:

post-11877-0-75844300-1369127665_thumb.jpg

jojo asi nebudu vymýšlet, nechám origo m3 packet look, sundám ty okenní folie a zrenovuju lak :-)

žlutá folie na mlhovky objednaná, uvidíme, jak to bude vypadat naživo.

Hlavně do toho nervi prachy jako někteři členové tady na foru :D Vyhozeny prachy z okna.Udělej výměnu veškerých náplní a jezdí a užívej :palec:

Souhlas, tohle auto vůbec nepotřebuje nějaké rozsáhlé úpravy, ale ta kola bych nechal max. na zimu (nelíbí se mi ráfky s límcem). Na léto by byly luxusní tyto - 6866329-bmw-320d-touring-110kw-3.jpg

Edit: dneska jsem přesně takovou potkal :palec: , ale bohužel neměl čas na vyfocení

Edited by ViktorMPI

100 % chapu Vas pohled na vec, sam jsem uz na to taky prisel ze je to 99% ztratovka :lol:

Ale musite uznat ze neco z tohoto co je v priloze je libive B)

post-18338-0-87157100-1369256195_thumb.jpg

post-18338-0-18700600-1369256201_thumb.jpg

post-18338-0-93246900-1369256207_thumb.jpg

post-18338-0-84865400-1369256218_thumb.jpg