Přejít na obsah

strzeny zavit na prednim rameni


t-vag

Doporučené příspěvky

zdravim panove. priswl jsem na to,ze mam strzeny zavit na ramenu predni napravy u spolujezdce. Mam na mysli zavit kam je uchycena kost stabilizatoru,tusim ze M10ka sroub,ten jsem dokonce za jizdy ztratil. Nejjednodussi postup jsem zkousel: proriznuti zavitu znovu klasickym zavitnikem (oznaceni 1,2,3 nebyl problem),dokonce se zdalo,ze to bude ok,protoze se zavit rezal celkem dobre,ale po nasroubovani sroubu s "kosti" usmev presel,protoze je opravdu strzeny v rameni a proto se chci zeptat na zkusenosti. samozrejme se nabizi reseni noveho ramena,ale to je myslim i nejdrazsi reseni. nebyl by problem zkusit predvrtat a vyriznout zavit M12,ale problem je ten,ze v kosti je otvor jen pro M10. napadlo me i reseni pomoci mezikusu specialne vyrobenym na soustruhu: z poloviny m12 do ramena a z druhe poloviny normalni desitka na tu kost stabilizatoru,ale nevim no ... i proto se ptam na nazory a reseni. moc diky

Odkaz ke komentáři
  • o 8 měsíců později...

Jak jsem psal najdi soustruznika a nech si udelat vlozku venkovni zavit M14 a vnitrni M10 diru v rameni prevrtej na 12 a vyrizni M14 no a tu vlozku zalep epoxydem a do spoje bouchni dulcikem

A v decine bych se zajel podivat vedle teska do zelezarstvi urcite tam budou mit vlozky

 

Upraveno uživatelem jkohy
Odkaz ke komentáři

To ano ale sada za 1500.- nebo jen ten specialni zavitnik a vlozka s postovnym vyjde tak ze si muzu pomalu koupit rameno... nema to nekdo ? jsem z decina tak usti nad labem, ceska kamenice rumburk lipa a okoli? kdo by to byl schopnej opravit za rozumnou cenu ?

 

:palec::prcprc: Ved dostat kupit len zavitnik +strunky!!! Na co ti je cela sada!!!!! :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři

To ano ale sada za 1500.- nebo jen ten specialni zavitnik a vlozka s postovnym vyjde tak ze si muzu pomalu koupit rameno... nema to nekdo ? jsem z decina tak usti nad labem, ceska kamenice rumburk lipa a okoli? kdo by to byl schopnej opravit za rozumnou cenu ?

 

:prcprc::lol:

 

 

A CO TAK KUPIT LEN ZAVITNIK A PAR STRUNIEK??? :prcprc: :prcprc:

 

Zavitnik 268kc +strunka9kc.

 

link: http://www.d-a-t.cz/m-forma-d-katskup10.3.1.1.php

 

 

link: http://www.d-a-t.cz/m-2-0-d-katskup10.1.1.3.php

Odkaz ke komentáři

Tak jsem to poresil, za tou ploskou je navarena matka. Takze jsem tu plosku ze zhora odrizl a odehnul. Uriznul matku a navaril cockem novou, stahl sverkou zpet a rez zavaril a je hotovo... prace opravdu na hodinku... A stou vlozkou nevim nevim.. myslim ze m14 je dost velka ze by to neslo neni tam material... ale jinak diky za rady prikladam foto...

post-30956-0-64524000-1393089689_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Tak já po dlouhé době oživím toto téma.

V servisu mi našli stržený závit na rameni.

Ale že to prý ničemu nevadí, akorát to bude mlátit na nerovnostech.

Bylo to den před technickou, tak jsem si řekl že to dělat nebudu a prošel jsem. Nebylo to ani napsaný v závadách typu A.

 

Co se stane když s tím budu jezdit měsíc nebo dva bez výměny? Hrozí pak poškození nějakých dalších součástí když se to rameno nevymění hned?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...